У Москві затримали українського мільйонера: подробиці

3321
У Москві затримали українського мільйонера: подробиці - today.ua

У Москві (Росія) затримали і заарештували 51-річного українського мільйонера, колишнього депутата Верховної Ради України, керівника алкогольної компанії «Олімп» Павла Климця.

Відзначається, що слідче управління у Москву порушило проти Павла Климця кримінальну справу про хабар в особливо великому розмірі.

Суд відправив українського мільйонера Павла Климця в СІЗО ще 12 квітня, пізніше адвокати оскаржили рішення, і апеляційна інстанція Мосміськсуду скасувала постанову про арешт, але українського бізнесмена Климця залишили під вартою.

Повідомляється, що Павло Климець міг приїхати до столиці Росії, щоб обговорити свої активи в «ДНР» і «ЛНР», контроль над якими він втратив ще у 2014 році після початку військових дій на Донбасі.

Російські ЗМІ повідомляють, що останнім часом Павлу Климцю неодноразово надходили пропозиції про те, щоб переписати або за дуже низькою ціною продати частину свого бізнесу.

За оцінкою Forbes Україна на 26 квітня 2019 року, стан бізнесмена Павла Климця оцінюється в 34 мільйони доларів.

За оцінками Dragon Capital, за підсумками минулого року його статки склали $99 млн.

Нагадаємо, найбільш корумпованими галузями в Україні є митниця, державний сектор економіки, видача ліцензій на видобуток корисних копалин.

загрузка...