Патріотичний торт та ніжні привітання доньки: як Олександр Пономарьов відсвяткував день народження

Український співак Олександр Пономарьов – батько трьох дітей. Він виховує рідних сина та доньку, а також підтримує прекрасні стосунки із прийомною дочкою. 28-річна Зоя – дочка українського продюсера Олени Мозгової ніжно привітала вітчима з днем народження, назвавши його головним чоловіком у своєму житті. В особистому обліковому записі в Інстаграм-сторіз дівчина опублікувала фото із зірковим батьком, зроблене кілька років тому. На фото Олександр Пономарьов та Зоя позують лежачи на ідеальному рівному газоні.
"Сьогодні День народження у найголовнішого Чоловіка в моєму житті. Тато, я тебе люблю безмежно! Пишаюся тобою і тим, що я твоя дочка! Ти в мене найкращий! Натхнення бажаю, Божої ласки та головне - просто будь здоровий, мій Особистий Супергерой!" – ніжно підписала публікацію Зоя.
Патріотичний торт та ніжні привітання доньки: як Олександр Пономарьов відсвяткував день народження З Мозговою Олександр Пономарьов прожив у цивільному шлюбі 10 років. Пара виховувала не лише дочку продюсера від попередніх стосунків, а й спільну дівчинку Євгенію, яка народилася 1998 року. Також у виконавця є син Саша, народжений у 2007 році у шлюбі з Вікторією Мартинюк. Також у Мережі показали святковий торт, виконаний на замовлення спеціально до дня народження співака. До речі, Олександру Пономарьову 9 серпня виповнилося 49 років. На десерті в патріотичних кольорах зображено напис "Україна переможе!!", а також фото афіші нещодавнього зіркового виступу, в якому взяв участь Олександр Пономарьов, Михайло Хома, Юрій Ткач, Євген Кошовий, Тарас Тополя та Петро Чорний. Патріотичний торт та ніжні привітання доньки: як Олександр Пономарьов відсвяткував день народження Нагадаємо, Олександр Пономарьов похвалився рідкісним фото з 15-річним сином: "Гарний і мужній".

Патріотичний торт та ніжні привітання доньки: як Олександр Пономарьов відсвяткував день народження - today.ua