Тато-кіт навідав “дружину“ і діток: нове відео про тварин розчулило Мережу

У Мережі стало вірусним нове відео про кота, у якого прокинувся батьківський інстинкт. Пухнастий тато не забув про свою «дружину»-кішку після народження кошенят, як це зазвичай буває у тварин. Користувачі з різних куточків світу в захваті від милого котячого сімейства.

Тато-кіт навідав “дружину“ і діток: нове відео про тварин розчулило Мережу - today.ua

Деякі жінки навіть ставлять у приклад своїм чоловікам кота, який прийшов провідати свою кохану кицю. У «дружини» головного героя цього відеоролика народилися кошенята. Новоспечений татусь не зміг залишитися до цієї події байдужим, він прийшов провідати маму-кішку і новонароджених малюків.

Кішка з виводком затишно влаштувалася в глибокій коробці на м'якій підстилці. Вона саме годувала кошенят своїм молоком і встигла задрімати. Кіт, який прийшов провідати родину, розбудив її своєю м'якою лапою.

Користувачі Мережі прийшли в захват від цього зворушливого відео про тварин. Деякі припустили, що у кота прокинувся батьківський інстинкт, і він вирішив допомогти кішці ростити малюків. Інші побачили в поведінці тварини зворушливу турботу: «Мати, ну ти як? В порядку?». «Ну що за чудове сімейство! Просто передоз милоты», - пишуть люди, що вже встигли переглянути відео.

Прочитайте також цікаву історію про собаку породи хаскі, яка знайшла в лісі новонароджених кошенят в картонній коробці. Те, що відбулося далі, змусило багатьох здригнутися...