Він їх шалено любить: Мережу зворушили фото та відео Бена Аффлека з дітьми Дженніфер Лопес

Дженніфер Лопес дуже пощастило вийти заміж за чоловіка, який любив би її дітей, як своїх. З Беном Аффлеком їй вдалося відновити стосунки через 18 років після розставання, і те, як поводиться актор з близнюками зірки, гідне захоплення.

Він їх шалено любить: Мережу зворушили фото та відео Бена Аффлека з дітьми Дженніфер Лопес - today.ua

Вже не вперше публіка захоплюється тим, який зв'язок утворився в американського актора з Еммою та Максом.

Наприклад, днями Дженніфер Лопес із двома дітьми та чоловіком побувала на панахиді за своїм хорошим другом – американським бізнесменом та світським левом. На зірковій вечірці всі співали та танцювали, згадуючи чудово проведений час разом із покійним.

Він їх шалено любить: Мережу зворушили фото та відео Бена Аффлека з дітьми Дженніфер Лопес

Весь час на вечірці, де були тільки дорослі, Бен Аффлек сидів поряд зі своєю падчеркою та пасинком. Вони спілкувалися, обмінювалися жартами та сміялися.

Він їх шалено любить: Мережу зворушили фото та відео Бена Аффлека з дітьми Дженніфер Лопес

Наступного дня родина повернулася до Лос-Анджелеса, і їх підловили папараці в аеропорту. Вони зняли зворушливий момент. Першим із приватного літака вийшов актор, а слідом за ним 14-річна Емма. Бен зустрів її внизу, вони обнялися, і вітчим на руках зніс дівчинку на землю. Підліток явно була рада цьому, тому що потім ще довго посміхалася, поки йшла до авто.

 
 
 
 
 
Подивитися цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Bennifer ? (@bennifer.id)

Сама Дженніфер Лопес дуже цінує відношення свого нового чоловіка до дітей, про що вона раніше написала на своєму веб-сайті:

"У мене було місце в першому ряду, спостерігати за тим, яким батьком ти є вже більше року, і я ніколи не бачила більш послідовного, люблячого та самовідданого тата. І це відношення не тільки до твоїх дітей, а й до моїх. Ти завжди ставиш їх на перше місце.Ти ласкавий, і присвячуєш всього себе їм, коли вони з тобою, і чесно, це одна з найкрасивіших речей, які я коли-небудь бачила, дякую тобі за все, що ти робиш для нас. Ми цінуємо і любимо тебе безмірно".

Він їх шалено любить: Мережу зворушили фото та відео Бена Аффлека з дітьми Дженніфер ЛопесВін їх шалено любить: Мережу зворушили фото та відео Бена Аффлека з дітьми Дженніфер ЛопесВін їх шалено любить: Мережу зворушили фото та відео Бена Аффлека з дітьми Дженніфер Лопес

Нагадаємо, Бен Аффлек зводив доньку Дженніфер Лопес магазинами - сміялися і обирали костюми.