Ольга Бузова назвала росіян “дегенератами“: причини гніву співачки

Скандально відома співачка і телеведуча Ольга Бузова записала гнівне відео, в якому назвала своїх співвітчизників дегенератами. Що не сподобалося екс-учасниці реаліті-шоу «Дом 2»?

Ольга Бузова назвала росіян “дегенератами“: причини гніву співачки - today.ua

Причиною праведного гніву співачки стала світова пандемія коронавіруса. А точніше ставлення до смертельної небезпеки росіян, які наплювавши на всі вмовляння і попередження влади, масово вирушили смажити шашлики в парки і зони відпочинку. Такого невігластва і нерозсудливості Ольга Бузова витерпіти не змогла і висловилася про це в Мережі.

Ольга Бузова назвала росіян “дегенератами“: причини гніву співачкиОльга Бузова повідала, що вона дуже рада тому, що в Москві ввели карантинні заходи, оскільки інакше люди не розуміли всю небезпеку ситуації і продовжували жити звичайним життям. Сама співачка зізналася, що їй дуже страшно, але вона дотримується всіх рекомендацій щодо захисту від коронавіруса і намагається не панікувати.

Також Ольга Бузова додала, що поки не прийняла остаточного рішення щодо того, як скоригувати робочі плани.

https://www.youtube.com/watch?v=f00ygXccL8I&feature=emb_logo

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Ольга Бузова планує вийти заміж і народити дитину. Прихильники впевнені, що співачка вагітна від свого коханого Давида Манукяна, роман з яким вона не приховує з 2019-го року. У пресі з'явилася інформація, що Бузова пройшла повне медичне обстеження, зробила УЗД і здала аналізи в одному з кращих медичних центрів Підмосков'я. Що ж з'ясувалося в результаті?