Дуже смішні фото котів: десять доказів, що домашні тварини – майже люди

Коти – це дивні домашні тварини, які вже майже не відрізняються звичками від людей. Хочете від душі посміятися, подивіться фото кошлатих улюбленців в людському амплуа!

Дуже смішні фото котів: десять доказів, що домашні тварини – майже люди - today.ua

Дуже смішні фото котів: десять доказів, що домашні тварини – майже людиДомашні котики вже самі по собі випромінюють море позитиву, ласки, доброти і любові. А якщо придивитися ще до їх талантів, так і зовсім здається, що вони з плином часу починають копіювати людські звички.

Дуже смішні фото котів: десять доказів, що домашні тварини – майже людиКішки вміють сумувати і радіти, злитися, дивуватися, насолоджуватися їжею та відпочинком.

Дуже смішні фото котів: десять доказів, що домашні тварини – майже людиВони вже непогано навчилися стояти на задніх лапках, випроставшись на повний зріст. Поки тільки, щоб випросити смакоту, але все ж вміють же!

Дуже смішні фото котів: десять доказів, що домашні тварини – майже людиКоти ласкаво обіймають не тільки господарів, але і свою кішечку, а ще вони непогано тримають поставу, коли сидять на стільці за столом...

Дуже смішні фото котів: десять доказів, що домашні тварини – майже людиЯкщо виникли розбіжності, то коти спочатку спробують обговорити і знайти компроміс, а якщо не вийде, то вони будуть битися.

Дуже смішні фото котів: десять доказів, що домашні тварини – майже людиНу, зовсім адже як молоді хлопці, яким подобається одна і та ж дівчина.

Дуже смішні фото котів: десять доказів, що домашні тварини – майже людиА ще котики гримасують, коли роблять ... селфі. Так-так, і таке буває.

Дуже смішні фото котів: десять доказів, що домашні тварини – майже людиЩо вже говорити, красива і модна одежа красить котиків не менше, ніж людей. І, здається, кошлатим модникам дуже подобається їх чудовий вигляд.

Дуже смішні фото котів: десять доказів, що домашні тварини – майже людиЛюбіть братів наших менших, даруйте їм свою любов і турботу, а вони обов'язково будут відповідати тим же.

Дуже смішні фото котів: десять доказів, що домашні тварини – майже людиНагадаємо, раніше вчені з'ясували, що домашні коти і собаки можуть врятувати від зараження коронавірусом.

Кішки з блакитними очима - п'ять найкрасивіших порід
Домашні кішки бувають дуже красивими і навіть зачаровують. Експерти назвали п'ять порід кішок з яскраво-блакитними очима, зовнішність яких вражає і за...
Як приготувати смачний червоний борщ з магазинною заправкою за півгодини
Безумовно, самий смачний і корисний для здоров'я червоний борщ можна приготувати тільки з натуральних і якісних продуктів. Але що робити, якщо часу зо...
Алла Мазур назвала слово, яке її найбільше дратує після перенесеного онкозахворювання
Телеведуча Алла Мазур, яка недавно перемогла онкозахворювання, поділилася, яке слово її найбільше непокоїть і дратує післі перенесеної хвороби. Про це...
Енергоспівтовариство ЄС закликало Україну підвищити занадто занижені тарифи на електрику
В Енергетичному співтоваристві Євросоюзу заявили, що в Україні штучно занижені тарифи на електроенергію для населення. Європейські експерти закликають...
Алла Пугачова стала ведучою на виставці малюнків доньки Лізи - нове відео зоряного сімейства
Алла Пугачова і Максим Галкін побували на виставці малюнків дочки Лізи. Захід проходив в дитячій кімнаті в замку в селі Грязь. Нове домашнє відео зоря...