Дуже смішні фото котів: десять доказів, що домашні тварини – майже люди

Коти – це дивні домашні тварини, які вже майже не відрізняються звичками від людей. Хочете від душі посміятися, подивіться фото кошлатих улюбленців в людському амплуа!

Дуже смішні фото котів: десять доказів, що домашні тварини – майже люди - today.ua

Дуже смішні фото котів: десять доказів, що домашні тварини – майже людиДомашні котики вже самі по собі випромінюють море позитиву, ласки, доброти і любові. А якщо придивитися ще до їх талантів, так і зовсім здається, що вони з плином часу починають копіювати людські звички.

Дуже смішні фото котів: десять доказів, що домашні тварини – майже людиКішки вміють сумувати і радіти, злитися, дивуватися, насолоджуватися їжею та відпочинком.

Дуже смішні фото котів: десять доказів, що домашні тварини – майже людиВони вже непогано навчилися стояти на задніх лапках, випроставшись на повний зріст. Поки тільки, щоб випросити смакоту, але все ж вміють же!

Дуже смішні фото котів: десять доказів, що домашні тварини – майже людиКоти ласкаво обіймають не тільки господарів, але і свою кішечку, а ще вони непогано тримають поставу, коли сидять на стільці за столом...

Дуже смішні фото котів: десять доказів, що домашні тварини – майже людиЯкщо виникли розбіжності, то коти спочатку спробують обговорити і знайти компроміс, а якщо не вийде, то вони будуть битися.

Дуже смішні фото котів: десять доказів, що домашні тварини – майже людиНу, зовсім адже як молоді хлопці, яким подобається одна і та ж дівчина.

Дуже смішні фото котів: десять доказів, що домашні тварини – майже людиА ще котики гримасують, коли роблять ... селфі. Так-так, і таке буває.

Дуже смішні фото котів: десять доказів, що домашні тварини – майже людиЩо вже говорити, красива і модна одежа красить котиків не менше, ніж людей. І, здається, кошлатим модникам дуже подобається їх чудовий вигляд.

Дуже смішні фото котів: десять доказів, що домашні тварини – майже людиЛюбіть братів наших менших, даруйте їм свою любов і турботу, а вони обов'язково будут відповідати тим же.

Дуже смішні фото котів: десять доказів, що домашні тварини – майже людиНагадаємо, раніше вчені з'ясували, що домашні коти і собаки можуть врятувати від зараження коронавірусом.

У Viber з'явилася нова корисна функція для всіх абонентів
Viber запустив нову функцію для захисту від спаму, яка називається “Автоперевірка на Спам“. Шахраї активно обходять систему, і додавання в “чорний“ сп...
Біткоїн відновлюється, однак інвесторам святкувати поки рано
Біткоїн відновлюється. Після оглушливого півторамісячного падіння і декількох безуспішних спроб рвонути вгору, головна криптовалюта почала впевнене сх...
Фахівці розповіли, що буде в Україні з ціною на землю
Українські агровиробники не квапляться скуповувати землю. У найближчі роки ринок землі в Україні не буде жвавим, а ціна на землю, якщо і буде рости, т...
Новий податок на землю: українців зобов'яжуть платити за земельні ділянки
Уряд придумав для українців ще один податок на землю. Цим мінімальним податковим зобов'язанням обкладатимуться земельні ділянки дачних і садових коопе...
Помер Григорій Чапкіс: що відомо про хворобу знаменитого хореографа
Український хореограф Григорій Чапкіс, беззмінний суддя багатьох сезонів шоу “Танці з зірками“ помер у неділю, 13 червня, в Київській міській клінічні...