Сучасний б'юті-тренд в манікюрі: літо 2020 диктує нові тенденції в дизайні нігтів

Улітку 2020 безперечними фаворитами моди стануть «смачні» нігті – «toffee nails». Модний дизайн передбачає незвичайне забарвлення в дуже апетитній гамі.

Сучасний б'юті-тренд в манікюрі: літо 2020 диктує нові тенденції в дизайні нігтів - today.ua

Сучасний б'юті-тренд в манікюрі: літо 2020 диктує нові тенденції в дизайні нігтів Сучасний б'юті-тренд в манікюрі: літо 2020 диктує нові тенденції в дизайні нігтівЗнамениті красуні: Кім Кардашьян, Селена Гомез, Дженніфер Лопес довіряють свої нігтики зірковому майстру Того Бачику. Саме цей творець запаморочливих видів нейл-арту став законодавцем моди на новий дизайн манікюру влітку 2020.

Сучасний б'юті-тренд в манікюрі: літо 2020 диктує нові тенденції в дизайні нігтів Дизайн манікюру «toffee nails» - це, мабуть, найапетитніший вид нейл-арту. Відтінки варіюються – від світло-молочного кольору до капучіно і молочного шоколаду.

Сучасний б'юті-тренд в манікюрі: літо 2020 диктує нові тенденції в дизайні нігтів

У «toffee nails» можна сміливо поєднувати колір ванільного морозива і свіжозавареної кави, шоколадного крему і ніжного молочного мусу.

Сучасний б'юті-тренд в манікюрі: літо 2020 диктує нові тенденції в дизайні нігтів

Варіанти виконання цього дивного нейл-арту можуть бути різними. Перший варіант: покрити усі нігтики відтінками бежево-коричневих лаків від світлого до темного. Другий варіант: «смачний» градієнт з плавним переходом в тій же відтіночній гамі.

Сучасний б'юті-тренд в манікюрі: літо 2020 диктує нові тенденції в дизайні нігтівДодатково можна прикрасити нігті стразами, фольгою, блискітками, малюнками у вигляді хитромудрих вензелів. Відмінно в рамках даного виду дизайну нігтів буде виглядати стемпинг.

Сучасний б'юті-тренд в манікюрі: літо 2020 диктує нові тенденції в дизайні нігтівЩо стосується форми і довжини нігтів, то в цьому сенсі мода вас ніяк не обмежує. Улітку 2020 можна сміливо вибирати те, що вам подобається. Якщо хочеться довгих кігтиків, будь ласка. В оформленні «toffee nails» вони будуть виглядати дуже незвично. Жінкам, які воліють короткі або середньої довжини нігті, теж підійде цей вид дизайну.

Сучасний б'юті-тренд в манікюрі: літо 2020 диктує нові тенденції в дизайні нігтівНагадаємо, раніше ми розповідали, як зміцнити крихкі і ламкі нігті за допомогою народних засобів. Бюджетно, але дуже ефективно!