Новий місяць 23 квітня: чотири знаки Зодіаку, для яких цей день стане особливим

Новий місяць 23 квітня: чотири знаки Зодіаку, для яких цей день стане особливим - today.ua

Знаменитий астролог Павло Глоба назвав чотири знаки Зодіаку, яким Молодик 23 квітня 2020 принесе переломний період у житті. Кожному з них доведеться зробити вирішальний вибір.

Тілець


Молодик 23 квітня 2020 стане переломним моментом у житті представників цього знака Зодіаку. Починаючи з цієї дати і весь період нової місячної фази зірки будуть вельми прихильні до Тільців. У цей час можна сміливо починати нову справу, приймати доленосні рішення, результат вас точно порадує.

Нова місячна фаза подарує Тільцям нескінченний запас енергії, сил і цілеспрямованості. Все це стане основою для нових звершень і початку нового щасливого життя.

Близнюки


Павло Глоба рекомендує Близнюкам не упустити свій шанс, який випадає не так вже й часто. У народжених під цим знаком з'явиться можливість навести порядок у своїй душі, думках, особистому житті і в кар'єрі. Після Новолуння 23 квітня Близнюки можуть розраховувати на допомогу зірок у будь-якій добрій справі, на яку тільки вони зможуть наважитися. Всі кроки будуть вірними, невдачі обійдуть стороною, а результат буде чудовим. Дочекайтеся Молодика 23 квітня і сміливо робіть перший крок, радить гороскоп.

Терези


Якщо ви народилися під цим знаком Зодіаку, значить, в Новолуння 23 квітня можете сміливо загадувати бажання, складайте списки цілей і прагнень. У цей день починається період ваших злетів. Все, що вам потрібно буде зробити, це не піддаватися апатії і не сидіти на дивані. Навіть в самоізоляції є можливості для розвитку і руху вперед. Використовуйте їх по максимуму. Найбільш сміливим і відчайдушним Терезам гороскоп Павла Глоби обіцяє тільки добрі зміни в житті і долі.

Стрілець


Молодик 23 квітня принесе Стрільцям розуміння того, наскільки важливим є оточення. На початку нової місячної фази представники цього знака почнуть позбавлятися від токсичних особистостей, все більше зближаючись з амбітними і порядними людьми.

Крім того, Стрілець має всі шанси незабаром змінити своє особисте життя. Зміни в цьому плані будуть просто неймовірними. Представники цього знаку зустрінуть свою споріднену душу, з якою будуть щасливі все життя.

Нагадаємо, раніше астрологи склали фінансовий гороскоп для всіх знаків Зодіаку. Кого ж чекає найближчим часом грошовий водоспад, а кому доведеться цей час перечекати, щоб не стати банкрутом?

Гороскоп на 7 липня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Водоліям зберегти стосунки, а Левам обіцяє сюрприз
Гороскоп на вівторок, 7 липня 2020 року, обіцяє гарний день для того, щоби впорядкувати своє життя. Для початку можна навести лад у себе вдома, а поті...
У справі Єфремова розставлені крапки: актор був за кермом сам - результати експертизи
Михайло Єфремов сам був за кермом своєї машини у момент смертельної ДТП, коли його джип виїхав на зустрічну смугу і протаранив кабіну зустрічного авто...
Уряду Шмигаля залишилося недовго, Аваков піде разом з усіма: Офіс президента готує на осінь зміну Кабміну
Уряд Дениса Шмигаля можуть замінити вже цієї осені. Таку інформацію оприлюднили vesti, посилаючись на інсайдерське повідомлення з Офісу президента. ...
У прісних водах Дніпра помічена колонія медуз, місцеві жителі спантеличені - відео
Мешканці теплих морів і гроза приморських пляжів вже – у прісноводому Дніпрі. Днями там зняли колонію медуз, які спокійнісінько погойдуються на хвилях...
Тривожна звістка із ВООЗ: ліки від коронавірусу виявилися не ефективними
Тривожна звістка надійшла з Всесвітньої організації охорони здоров'я. Звідти повідомили про припинення випробування препаратів від коронавірусу. Причи...