Молодий місяць 1 квітня: названо три знаки Зодіаку, яким не пощастить з грошима

Згідно з фінансовим гороскопом на квітень 2023 року з грошима не пощастить трьом знакам Зодіаку. Астрологи розповіли, хто ці нещасні.

Молодий місяць 1 квітня: названо три знаки Зодіаку, яким не пощастить з грошима - today.ua

Знаки Зодіаку, яким не пощастить із грошима у квітні

Рак

Перші дні квітня серйозно вдарять по фінансовому становищу цього знака Зодіаку. Справа в тому, що 1-2 квітня Ракам доведеться викласти велику суму на щось дороге. Виникне ситуація, яка вимагатиме вкладень. Можливо, це буде ремонт авто чи квартири, покупка нового гаджета чи кухонної техніки. Деякі Раки будуть змушені звернутися за медичною допомогою, що теж влетить у копійчину.

Терези

Представники цього знаку Зодіаку дуже нерішучі особи. Але на початку квітня вони нарешті наважаться купити те, що так довго хотіли і завжди відкладали. Незважаючи на те, що доведеться розлучитися з доброю часткою своїх заощаджень, все ж таки вони отримають величезне задоволення. Астрологи тільки радять не робити покупки в повний місяць та в дні спадного місяця, інакше є ризик зіткнутися із затяжними фінансовими труднощами.

Молодий місяць 1 квітня: названо три знаки Зодіаку, яким не пощастить з грошима

Козеріг

На початку квітня представники цього знаку Зодіаку мають усі шанси серйозно вляпатися. Їхній основний банківський рахунок можуть заблокувати через підозрілі дії, вони можуть стати жертвою шахраїв або зробити невдале вкладення. Астрологи рекомендують Козерогам не передавати нікому свою особисту інформацію та не довіряти незнайомцям.

Нагадаємо, названо 4 знаки Зодіаку, яким загрожує звільнення навесні.