Нова мутація коронавіруса в Великобританії на 70% небезпечніша: Борис Джонсон звернувся до народу

Автор: Шевченко Лилия

Прем'єр-міністр Великобританії звернувся до народу із закликом дотримуватися всіх заходів безпеки і самозахисту. Виявлений в країні новий вид коронавіруса виявився на 70 відсотків більш заразним.

Нова мутація коронавіруса в Великобританії на 70% небезпечніша: Борис Джонсон звернувся до народу - today.ua

Борис Джонсон зазначив, що у медиків і лікарів нова мутація Ковід-19 викликає серйозні побоювання. При цьому, точних даних про те, що даний вид коронавіруса викликає більш важкий перебіг хвороби або відрізняється високою смертністю, поки немає. Дослідження тривають.

Проте, нова мутація коронавіруса вже показала потенційний ризик до більш високу заразливість. Борис Джонсон, керуючись рекомендаціями британських вчених і медиків, закликав громадян Королівства скасувати плани на Різдвяні свята, перенісши їх на майбутній рік.

«Ми жертвуємо своїм шансом побачити рідних на це Різдво, але є більше шансів захистити їх життя, щоб ми могли бачити їх на майбутніх Різдвяних святах», - заявив глава уряду Сполученого Королівства. Нова мутація коронавіруса в Великобританії на 70% небезпечніша: Борис Джонсон звернувся до народу Влада Великобританії з питання протидії поширення нового штаму коронавіруса тісно взаємодіє з ВООЗ. Будь-яка інформація про мутації вірусу буде публічно повідомлятися, щоб люди в усьому світі розуміли, що відбувається насправді.

Популярні зараз

Стало відомо про посилення мобілізації у двох областях України

З'явився докладний список категорій переселенців, яким продовжать виплату державної допомоги ВПО після 1 лютого

В Україні почалося стрімке зростання цін на картоплю: з'явились прогнози щодо подальшої вартості цього овочу

На Україну насувається холод: синоптики віщують зимну погоду з вітром і морозами

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Варто відзначити, що новий штам коронавируса вже встиг наробити лиха в Нідерландах, де з 20 грудня прийняли рішення зупинити пасажирські авіаперевезення з Великобританії.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що новий вид коронавіруса виявили в ПАР. Учені б'ють на сполох, мутація поширюється дуже швидко.