Не опускати руки: астрологи назвали два знаки Зодіаку, яким загрожують неприємності до кінця тижня

У житті не все буває гладко. І щоб ми могли насолодитися щастям та радощами, нам підкидають труднощі та прикрощі. Принаймні цим ми себе заспокоюємо. Астрологи розповіли, кому із дванадцяти знаків Зодіаку не пощастить цього тижня і в чому.

Не опускати руки: астрологи назвали два знаки Зодіаку, яким загрожують неприємності до кінця тижня - today.ua

Два знаки Зодіаку, яким загрожують неприємності до кінця тижня

Козеріг

Цей тиждень стане для Козерогів дуже напруженим. На представників знаку чекають сварки, конфлікти та суцільний стрес буквально щодня. Через це вони будуть дуже піднесені і на межі нервового зриву через що можуть зірватися на рідних та близьких. До того ж експерти зірок не виключають, що окрім проблем на роботі можуть виникнути ще й дрібні побутові сварки. Астрологи радять Козерогам намагатися впоратися з емоціями, не зганяти зло на близьких і намагатися не провокувати інших на конфлікт.

Близнюки

Не опускати руки: астрологи назвали два знаки Зодіаку, яким загрожують неприємності до кінця тижня

Понервуватись доведеться і Близнюкам. Тиждень виявиться тяжким для представників цього знака, адже вони дуже гостро реагують на все, що відбувається навколо них – настрій швидко змінюється, а через це витрачається енергія. Під гарячу руку Близнюків можуть потрапити близькі люди, через що приховуються образи, почнуться сварки і все може закінчитися розставанням. Народженим під цим знаком людям залишається лише одне – максимально контролювати свої емоції та намагатися гостро не реагувати на те, що відбувається.

Нагадаємо, названо три знаки Зодіаку, чиє життя зміниться у жовтні - успіх у роботі та коханні.