Названо три інгредієнти, які допоможуть зберегти яскраво-червоний колір борщу

Борщ у всіх сім'ях готують по-своєму. Особливості стосуються як самих компонентів, черговості їх додавання, так і складу зажарки. Для того, щоб страва зберегла яскраво-червоний колір, потрібно використовувати один із трьох інгредієнтів.

Названо три інгредієнти, які допоможуть зберегти яскраво-червоний колір борщу - today.ua

Головне у борщі – оригінальний смак та насичений колір. У багатьох господарок традиційна українська страва виходить блідою. Це тому, що буряк під час тривалої термічної обробки виварюється. В результаті, бульйон виходить не червоний, а світло-оранжевий. Такий борщ виглядає набагато менш апетитним.

Щоб уникнути поширеної проблеми, потрібно додавати в засмажку один із трьох інгредієнтів. Це лимонний сік, лимонна кислота чи оцет.

Спочатку потрібно обсмажити на олії цибулю, нарізану кубиком. Потім потрібно додати терту моркву, і тільки потім - натертий буряк. Коли овочі підрум'яняться, посипте їх цукром і збризніть кількома краплями оцту. На 5-літрову каструлю знадобиться столова ложка оцту.

Названо три інгредієнти, які допоможуть зберегти яскраво-червоний колір борщу

Оцет успішно замінює лимонну кислоту. Її потрібно додати на кінчику ножа для маленької порції борщу, або 3/4 чайної ложки - на велику каструлю.

Спробуйте використати лимонний сік, який допоможе зберегти яскраво-червоний колір страви. Однак пам'ятайте, що готову засмажку потрібно додавати в борщ максимум за 5-10 хвилин до завершення варіння. При цьому доводити борщ до готовності слід дуже повільному вогні, а потім дати йому настоятися кілька годин.

Нагадаємо, як змінилася вартість українського борщу під час війни.