Названо автомобілі, які не іржавіють

Одна з головних проблем старих автомобілів — іржа, яка з часом робить кузов дірявим. Фахівці Шведського інституту корозії визначили автомобілі, які з часом  майже не іржавіють. Про це повідомляє автомобільний портал Autonews.ua.

Названо автомобілі, які не іржавіють  - today.ua
Фото: autonews.ua

Фахівці проаналізували вироблені у 2003-2005 роках автомобілі, які регулярно використовувалися на трасах і оброблялися антиожеледними речовинами (які, до речі, значною мірою прискорюють корозію кузова).

На думку експертів, найбільш надійними в плані корозійної стійкості автомобілями виявилися Audi A4, Mercedes C-class, Volkswagen Golf, Opel Astra, Renault Megane і Volvo 70-Series. Непогано себе зарекомендували Nissan Micra, Mitsubishi Carisma, Saab 9-5 і Skoda Octavia.

Серед автомобілів 2004-2005 років випуску варто звернути увагу на такі іномарки, як Nissan Micra, Renault Megane, Volvo 40-series, Ford Mondeo, Opel Astra і Citroen C5. До речі, дослідження показало, що ці моделі найкраще підходять для використання на дорогах, які обробляються антиожеледними засобами.

Фахівці особливо підкреслили, що автомобілів, які зовсім не гниють, не існує.

Раніше ми писали, як заощадити на паливі та не нашкодити двигуну.

Також названі хитрощі автосервісів, яких можна уникнути.

Корисні поради, як купити б/у автомобіль з мінімальними ризиками.