Стилісти назвали наймоднішу омолоджуючу стрижку на весну 2023 року. Вона універсальна - підійде для будь-якої форми обличчя та всіх типів волосся. Йдеться про подовжене каре.
Вважається, що волосся середньої довжини носила єгипетська цариця Клеопатра. Характерні особливості стрижки – прямі лінії та локони, які прикривають вуха та вилиці, але не доходять до плечей. Така зачіска додає образу жіночності, виглядає стильно та динамічно.
Переваги та недоліки стрижки
У числі незаперечних переваг подовженого каре - омолоджуючий ефект. Стрижка прикриває щоки і дозволяє візуально позбутися 5-10 років, особливо за наявності чубчика, який приховує зморшки на лобі і підкреслює красу очей. Можна вибрати будь-який – подовжений, укорочений, градуйований, косий – щоб підкреслити переваги обличчя та відвернути увагу від недоліків.
Популярні зараз
Військовий аналітик помітив цікаву деталь у новому відео Путіна: “Не може поворухнути руками“
Україна значно випередила Європу в затратах на оренду житла, - ЛУН
Така зачіска не виходить із моди вже кілька років поспіль. Вона підійде власницям тонкого і густого волосся, виграшно буде виглядати як на прямому, так і на хвилястому або кучерявому волоссі.
Жінки з круглими та квадратними обличчями можуть за допомогою подовженого каре "витягнути" овал. При цьому краще вибрати бічний проділ, а не прямий, щоб зачіска не виглядала нудно.
Як варіант, можна попросити майстра зробити асиметрію, щоб волосся з одного боку голови було довшим, ніж з іншого. Є сенс поекспериментувати з тоном локонів і висвітлити деякі пасма обличчя – щоб освіжити його.
Серед мінусів стрижки – необхідність укладання, без якої вона виглядатиме недоглянуто. Щодня накручувати локони не варто, а ось використання пінки та фена не завадить. Бажання виглядати на всі 100 має перемогти лінь – салонного ефекту легко досягти в домашніх умовах. Для цього потрібно збільшити об'єм волосся у прикореневій частині та випрямити локони по довжині.
Раніше стилісти назвали модну зачіску для тонкого волосся будь-якої довжини - вона знову стала актуальною навесні 2023 року.