Названо вітамін, який врятує від коронавіруса людей з групи ризику

Колишній керівник Центру контролю і профілактики захворювань в Сполучених Штатах Америки поділився рекомендацією, яка буде корисна абсолютно всім людям на планеті Земля, враховуючи, в якій ситуації опинився світ у зв'язку з пандемією смертоносного коронавіруса.

Названо вітамін, який врятує від коронавіруса людей з групи ризику - today.ua

Доктор Том Фріден вважає, що Вітамін D допомагає істотно зміцнити захисні сили організму і мінімізувати можливість зараження COVID-19, навіть у людей, що входять в групу ризику. Про це медик розповів у своєму інтерв'ю знаменитому телеканалу Fox News.

Том Фріден рекомендує порадитися з лікарем і, при його згоді, почати приймати вітамін D під час карантину. Це допоможе збільшити опірність організму небезпечній інфекції і захистить від COVID-19.

Названо вітамін, який врятує від коронавіруса людей з групи ризикуПрийом вітаміну D показаний пацієнтам з ослабленим імунітетом, які страждають хронічними захворюваннями, і літнім людям.

Пам'ятайте, що самолікування небезпечно для вашого здоров'я. Перш ніж купувати в аптеці будь-які лікарські засоби, обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем!

Нагадаємо, щоб зміцнити захисні сили організму в період епідемії коронавіруса, потрібно пити цілющі напої і правильно харчуватися. Які чаї та соки захистять від COVID-19?