Настя Каменських їсть часто і багато, але при цьому відмінно виглядає: секрет краси співачки

Популярна українська співачка Настя Каменських, щоб не витрачати час даремно на карантині, вирішила провести для шанувальників онлайн-курс #жизньвстилеNK.

Настя Каменських їсть часто і багато, але при цьому відмінно виглядає: секрет краси співачки - today.ua

Настя Каменських здивувала користувачів Мережі зізнанням, що їсть вона часто - 5 разів на день, але завжди в один і той же час. «Завдяки виробленню харчової звички, мій метаболізм розігнаний дуже добре, тому я ніколи не морю себе голодом. Порції у мене нормальні, не маленькі, але при цьому часте та збалансоване харчування», - написала дружина репера і продюсера Потапа в своєму мікроблозі в Instagram.

[embed]https://www.instagram.com/p/B_AGIMOnrv6/[/embed]

Крім того, Настя Каменських поділилася видеорецептами страв, які вона готує на обід і на вечерю. Судячи з усього, сімейство Потапенко-Каменських любить смачно поїсти і не дотримується правил Великого посту.

Тим не менш, на обід вони їдять багато свіжої зелені, а на вечерю Настя Каменських подає м'ясо з салатом і вареним диким рисом.

[embed]https://www.instagram.com/p/B_AiJU-Honi/[/embed]

Відзначимо, що середа, 15 квітня 2020 р, стала третім днем із запланованих 21-го в рамках мотиваційного курсу від Насті Каменських.

Нагадаємо, раніше Настя Каменських почала проводити спортивні тренування з власного спортивного залу в прямому ефірі. Співачка таким чином вирішила допомогти своїм шанувальникам, у яких немає можливості займатися з професійним тренером, покращити свою фізичну форму і зміцнити здоров'я.