Народні методи проти коронавіруса: 6 засобів, які небезпечні для здоров'я

Народні методи проти коронавіруса: 6 засобів, які небезпечні для здоров'я - today.ua

Людський організм від природи наділений потужним імунітетом і захисними механізмами, які якщо й пропустять збудника хвороби всередину, то швидко з ним розправляться. Щоб не заразитися коронавірусом COVID-19, слід перш за все оберігати і підтримувати свою імунну систему.

Лікарі розповіли, до яких народних засобів від коронавіруса, котрі стали активно рекламувати в Мережі, слід ставитися вкрай обережно, інакше організм може дати збій, і підступна інфекція легко проникає в кров.

Саморобні антисептики

Цих чудодійних засобів в Інтернеті не пропонує купити за «вигідною» ціною хіба що лінивий. Інші рекомендують виготовити антисептик для рук своїми руками і публікують масу рецептів. Проте професор Саллі Блумфельд з Лондонської школи гігієни і тропічної медицини попереджає, що подібні «пшикалки» не можна розпорошувати на шкіру рук, а тим більше обличчя. Та й ефективність їх при обробці поверхонь ще ніким не доведена.

Рідке срібло

Народні методи проти коронавіруса: 6 засобів, які небезпечні для здоров'я

Ще один винахід бажаючих заробити на спантеличених покупцях. Пам'ятайте, що прийом всередину рідкого срібла викликає вкрай важкі наслідки, аж до ниркової коліки або нападів епілепсії. А ось від коронавіруса цей препарат точно не захистить, оскільки нічого не зміцнює, а лише підриває роботу імунної системи.

Багато води

В Інтернеті поширюється інформація від якогось «доктора з Японії», який нібито рекомендує носити з собою пляшку води і кожні 15 хвилин пити. За словами автора методики, це допомагає змити віруси і зменшити їх концентрацію. Проте лікарі кажуть, що занадто часто і багато, через силу вливати в себе рідину не варто, це не захистить від COVID-19. А ось пиття чистої води в достатній кількості допоможе поліпшити роботу організму і захистить від багатьох хвороб, в тому числі і від небезпечних вірусів.

Часник

Ця одна з найпопулярніших в нашій країні приправ дійсно здатна вбивати хвороботворних мікробів, забезпечувати організм цінними вітамінами і мікроелементами. Однак, зловживати цим продуктом ні в якому разі не можна, оскільки у великих кількостях він буде негативно впливати на роботу внутрішніх органів і систем. А цього допускати в період пандемії не варто.

«Чарівні мінерали»

Всілякі «магічні добавки», які нібито виганяють з організму коронавірус, - не більш ніж виверт маркетологів. Але не тільки! Ці «чарівні» порошки містять двоокис хлору, він не піде вам на користь, а навпаки, навіть дуже шкідливий для здоров'я. Блювання, діарея, ослаблений імунітет – хіба варто за це платити гроші сумнівним продавцям в соціальних мережах?

Гаряче питво і лазня

Народні методи проти коронавіруса: 6 засобів, які небезпечні для здоров'яЗа даними вчених, віруси гинуть при 60 градусах Цельсія. Прогрітися до такої міри нікому не вдасться ні в лазні, ні в гарячій ванні, ні випиваючи чашку гарячого чаю. Медики не рекомендують знущатися над собою, це лише нашкодить здоров'ю.

Нагадаємо, раніше вчені з'ясували, як коронавірус потрапляє в організм, і для кого Covid-19 смертельно небезпечний.

Українцям розповіли, як платити менше за опалення взимку: можна заощадити до 50%
Попереду початок опалювального сезону і щорічно українці стикаються з однією і тією ж проблемою. Тарифи ростуть, будинки виявляються непідготовленими ...
В якій валюті українцям зберігати заощадження: експерт дав пораду
Долар в Україні стрімко зростає, однак, експерти не радять українцям бігти в обмінники і продавати валюту. Зараз краще спробувати зберегти свої заощад...
ПриватБанк став блокувати карти своїх клієнтів: люди не можуть зняти гроші
Клієнти державного ПриватБанку дедалі частіше скаржаться на цю фінансову установу через незрозумілі маніпуляції з платіжними картами. Зокрема, на тема...
Тимошенко нібито вивела величезні гроші з України: в Мережі з'явився оглушливий компромат на леді “Ю“
Юлія Тимошенко, ймовірно, вивела з України величезну суму грошей. Такі дані з'явилися вчора на латвійському сайті Re:Baltica. Журналісти сайту, у свою...
Українцям розповіли, як отримувати високу пенсію: названо стаж і зарплату
Розмір пенсії в Україні безпосередньо залежить від рівня зарплати. Щоб отримувати максимальну пенсію, зарплата повинна бути вищою за середню приблизно...