На шпильках та атласному піджаку-кімоно: Олена Зеленська захопила зовнішнім виглядом на презентації у Лондоні

Олена Зеленська прибула до Лондона, щоб презентувати свою фундацію та розпочати збір на реконструкцію лікарні у звільненому Ізюмі. На офіційному вечорі, де був присутній Борис Джонсон, перша леді України виглядала неперевершено.

На шпильках та атласному піджаку-кімоно: Олена Зеленська захопила зовнішнім виглядом на презентації у Лондоні - today.ua

44-річна дружина Володимира Зеленського з'явилася на публіці у розкішному образі. Її вибір упав на ідеальні вільні штани повної довжини, подовжений жакет-кімоно з атласними лацканами. Образ красуня-українка завершила туфлями на шпильці, чарівною брошкою на грудях та крихітними золотими сережками-пусетами.

Волосся перша леді України залишила розпущеним, уклавши на бічний проділ, а кінці підкрутивши всередину. У макіяжі Олена Зеленська підкреслила очі темними тінями та чорним олівцем.

На шпильках та атласному піджаку-кімоно: Олена Зеленська захопила зовнішнім виглядом на презентації у ЛондоніНа шпильках та атласному піджаку-кімоно: Олена Зеленська захопила зовнішнім виглядом на презентації у Лондоні

"На презентації фундації у Лондоні ми запустили масштабний збір на реконструкцію Центральної міської лікарні в Ізюмі, найбільшого медичного закладу деокупованої Харківщини, який є опорним. Тільки спільними зусиллями ми зможемо допомогти кожному та кожній, хто цього потребує", - зазначила Олена Зеленська.

 
 
 
 
 
Подивитися цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

Нагадаємо, Олена Зеленська у дуже гарному вбранні приїхала до Англії. Перша леді України відвідала свою британську колегу.