“Мовчати і перечекати: Софія Ротару обирає будинок для переїзду за кордон

Після початку повномасштабної війни Софія Ротару виїхала з-під Києва, де має розкішний особняк у сосновому лісі. Наразі Народна артистка перебуває у США, де також живе та працює її онука Софія Євдокименко, але планує переїхати до Європи.

“Мовчати і перечекати: Софія Ротару обирає будинок для переїзду за кордон - today.ua

Про те, що відбувається в країні, зірка мовчить, вона не робить гучних заяв, не засуджує агресію, не закликає російських фанатів зупинити війну. Проте вона реагує на найрезонансніші події, наприклад, публікує зображення свічки в Інстаграм-сторіз із написом Оленівка чи Кременчук.

Як її син та онуки Софія Ротару просто вирішила відсидітися, адже добру частку заробітків вона отримувала у Росії, куди її часто запрошували на корпоративи. За словами переможниці «Битви екстрасенсів» Кажети Ахметжанової, співачка сильно переживає і в неї болить душа за те, що відбувається.

Не називаючи джерело інформації, екстрасенс розповіла:

"Софія Михайлівна проживає не найкращий період у житті. Вона дуже переживає за ситуацію, що склалася у світі. Її атакують і журналісти, і політики. Усі її мучать. Але вона прийняла чітку позицію: треба мовчати і перечекати".

“Мовчати і перечекати: Софія Ротару обирає будинок для переїзду за кордон Тим часом повертатися на Батьківщину уродженка села Маршинці, Чернівецької області, не поспішає. Натомість Софія Ротару шукає житло за кордоном, розглядаючи придбання нерухомості або в Італії, або в Болгарії.

За словами екстрасенсу, виконавиця хоче відволіктися:

"Вибравши будинок за кордоном, співачка займеться ремонтом. Вона замовить дизайнерам проект і вноситиме сама корективи. Це допоможе їй відволіктися".

Мовчання Софії Ротару засмучує її українських шанувальників, що ще й посилив скандал зі спробою незаконного перетину кордону на човні її сином Русланом та онуком Анатолієм. Попри те, що тоді правоохоронці їхню втечу запобігли, родичам зірки, мабуть, все ж таки вдалося виїхати з України.

Нагадаємо, онук Софії Ротару втік з України та показує барвисті фото з-за кордону.