Меган Маркл і принц Гаррі виступили з життєво важливим закликом до світу

Меган Маркл і принц Гаррі виступили з життєво важливим закликом до світу - today.ua

В даний час мільйони людей по всьому світу були змушені піти в самоізоляцію через пандемію смертельного коронавіруса. Громадськості наказано залишатися вдома, відмовитися від зустрічей і спілкування з іншими людьми, щоб зупинити поширення небезпечної хвороби.

У зв’язку з цим герцог і герцогиня Сассекські опублікували пост в своєму Instagram-акаунті, в якому закликали допомогти самотнім людям пережити цей важкий для них період самоізоляції.

Враховуючи все, що відбувається у світі, багато людей відчувають себе збитими з пантелику. Або на самоті, або в тривозі, або страху… Їх емоційне благополуччя щодня піддається важким випробуванням. Усвідомлюємо ми це чи ні, але наше життя зазвичай сповнене відволікань. Тепер, з постійно мінливим охопленням COVID-19 звичний уклад життя мільйонів людей руйнується. Про це написали Меган Маркл і принц Гаррі в своєму мікроблозі.

Далі герцоги продовжили: "Так, є ізоляція і фізичне дистанціювання, але це не обов’язково означає самотність. Є ресурси, які можуть допомогти нам всім у цьому процесі"

View this post on Instagram

With everything going on, it’s a lot to take in. Many of us may feel confused. Or alone, or anxious or scared…and in isolation, some of us may just feel bored, or that you don’t know what to do with yourself without your normal routine. It’s perfectly normal to be feeling any of these things. Our emotional well-being is challenged everyday whether we realise it or not, but our lives are usually filled with distractions. Now with constantly changing COVID coverage, we are all adjusting to this new normal and the feelings that come with it. But here’s the good thing (because right now we need to hear good things, right?): Yes, there is isolation and physical distancing, but there doesn’t have to be loneliness. There are resources that can help us all through this process, and ways that YOU can become one of those resources. @crisistextline @giveusashoutinsta @kidshelpphone and CTL Ireland are organisations that need new volunteers now more than ever and have an open door for you to get the support you need. • – If you’re home and feeling bored, you can digitally train to be a counselor and HELP someone who really needs your support! What an amazing way to use this time • – If you feel alone, overwhelmed, depressed, or anxious, you can text one of these lines and talk it through. • – If you are in an abusive relationship and now find yourself in isolation with your abuser, these counselors are there for you. You do not need to suffer in silence. And for those of you who don’t feel comfortable texting with a stranger, reach out to your friends, family and colleagues. Phone calls and video conferencing are such a great way to feel more connected – ask if they’re okay, tell them how you’re (actually) feeling, and use this time to really listen for the answer. If there is someone you know and are worried about, your text may be the thing that saves their life.

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

У Великобританії працюють організації, які спрямовані на допомогу і надання підтримки тим, хто страждає від самотності під час карантину. Меган і Гаррі закликали всіх бажаючих стати добровольцем, щоб в онлайн-режимі консультувати і підтримувати тих, хто справді потребує допомоги.

У той же час, люди, які відчувають себе самотніми, пригніченими, стривоженими, можуть звернутися за допомогою і поговорити про свої переживання і страхи з людиною по ту сторону екрану.

Зазначимо, що коронавірус у Великобританії став причиною хвороби майже 4000 тисяч місцевих жителів. Від уханьської пневмонії померли 177 людей, всі вони мали важкі хронічні хвороби чи були у віці 60 років і старше. Але саме літні люди часто не знаходять, чим себе розважити і відволіктися в період карантину і самоізоляції, в результаті вони страждають від депресії та інших порушень ментального здоров’я, що тільки погіршує ситуацію.

Принц Гаррі і Меган Маркл також просять небайдужих громадян по можливості проводити самостійні онлайн-спроби для допомоги тим, хто в цей непростий час страждає від самотності. "Телефонні дзвінки і відеоконференції – це такий відмінний спосіб налагодити контакт, щоб запитати, чи все у них в порядку, розповісти їм, що ви дійсно хвилюєтеся за них і вислухати відповідь. Ваша допомога може врятувати їм життя!" – впевнені Меган Маркл і принц Гаррі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що герцоги Сассекські через пандемію коронавіруса опинилися у вимушеній ізоляції. Меган Маркл і принц Гаррі скасували важливі заходи.

Тест на уважність: знайдіть 7 відмінностей на картинках, які бачать не всі
Відмінна головоломка, яка допомагає не тільки перевірити свою уважність, але і підвищити самооцінку. Адже мало хто здатний виявити всі 7 відмінностей на цих картинках. Якщо...
Справжні хижаки: ТОП-5 злих і агресивних порід кішок
Кішки далеко не завжди м’які і пухнасті, серед них досить багато агресивних і злих порід, яким не потрібно цілими днями ніжитися в обіймах господаря і...
Лєра Кудрявцева осоромилися перед чоловіком: “Що це м’якеньке в штанях?”
Лєра Кудрявцева скаржиться на тяготи карантинного життя. Телеведуча каже, що вимушене домашнє ув’язнення перетворило її на куховарку. Цілий день вона готує сніданки, обіди і вечері...
Як спекти смачні паски: найбільш вдалий рецепт великодньої випічки на заварному тісті
Ніжні, повітряні і неймовірно ароматні паски виходять на заварному тісті. Від такої пасхальної випічки всі в захваті. При цьому спекти смачні паски на заварному тісті...
Надія Бабкіна досі в комі: залишається тільки сподіватися
Надія Бабкіна, як і раніше, перебуває в медикаментозній комі, в яку її вели кілька днів тому. Лікарі утримуються від будь-яких прогнозів, позаяк немає позитивної динаміки....