Манікюр з павутиною: 10 фото унікального дизайну з використанням новітніх матеріалів

У сезоні весна-літо 2020 на піку популярності буде манікюр з павутинкою. Це новий матеріал, що з'явився в нейл-індустрії зовсім недавно, але вже встиг завоювати міцні позиції. Біла, чорна, срібляста і золотиста гель-фарба, що дозволяє створювати на нігтьових пластинах візерунки з найтонших ліній, неймовірно сподобалася мільйонам жінок у всьому світі.

Манікюр з павутиною: 10 фото унікального дизайну з використанням новітніх матеріалів - today.ua

Але прогрес не стоїть на місці, тепер павутинка може бути будь-якого кольору - від пастельних до яскравих неонових відтінків.

Що собою являє павутинка?

Новий матеріал, що використовується в дизайні манікюру, назвали «павутинкою» не просто так. Це досить тягуча за консистенцією гель-фарба. За допомогою дотса, пензлика або апельсинової палички майстер наносить розсипи кольорових ліній довільної форми і в будь-якому напрямку.

Павутинка – це высокопігментований матеріал, тому навіть тоненька лінія на нігтику буде яскравою і чіткою.

Фоном для манікюру з павутинкою може послужити гель-лак будь-якого відтінку. Прикрасити ажур з тонких ліній можна камуфубуками, стразами, розсипами блискіток або доповнити крапковим малюнком. У будь-якому випадку, виглядати це буде чудово.

[gallery size="medium" td_select_gallery_slide="slide" ids="122185,122186,122187,122188,122189,122190,122191,122192,122193,122194"]

Важливо відзначити, що манікюр з павутинкою буде доречний як у суворій офіційній обстановці, так і на святковій вечірці.

До речі, в дизайні манікюру для офісу теж з'явилися нові ідеї та напрямки. Студенткам і діловим леді буде цікаво ознайомитися з новинками в області нейл-арту.