Мамина копія: як виглядає дочка Бріжит Макрон, яка всього на 6 років молодша за її чоловіка Еммануеля Макрона

Вчителька французької мови та латині Бріжит Макрон, у дівоцтві Троньє, у віці 21 року вийшла заміж за банкіра Андре-Луї Озьєра. Вона народила трьох дітей, які вже давно виросли. Зараз вона одружена з Еммунуелем Макроном - президентом Франції, який був її учнем, і який молодший за неї на 25 років.

Мамина копія: як виглядає дочка Бріжит Макрон, яка всього на 6 років молодша за її чоловіка Еммануеля Макрона - today.ua

Зі своїм другим чоловіком Бріжит Макрон познайомилася в школі - Еммануелю було 15 років і він був однокласником її середньої дочки Лоранс. Їхній роман почався через рік, і незважаючи на те, що Макрона батьки змусили виїхати з Парижа, вони продовжували спілкуватися. Їхні весілля відбулося у 2007 році, через рік після розлучення Бріжит з чоловіком - Еммануелю на той момент було 29 років, а їй - 54.

Діти Бріжит Макрон всі приблизно одного віку з її чоловіком. Наприклад, старший син Себастьян старший за свого вітчима всього на 4 роки, дочка Лоранс - його однолітка, а Тіфен - на 6 років молодша.

Мамина копія: як виглядає дочка Бріжит Макрон, яка всього на 6 років молодша за її чоловіка Еммануеля Макрона Бріжит з колишнім чоловіком / Бріжит з дочкою

Молодша дочка веде світський спосіб життя, часто потрапляє до об'єктивів папараці, а також веде блог в Інстаграм. Шанувальники захоплюються, наскільки мати та дочка схожі між собою.

Мамина копія: як виглядає дочка Бріжит Макрон, яка всього на 6 років молодша за її чоловіка Еммануеля Макрона

Примітно, що Тіфен завжди яро захищала відносини своєї матері з Еммануелем Макроном. У документальному фільмі Brigitte Macron: A French Novel вона відзначила:

"Вони були дуже захоплені один одним, і це було цілком очевидно, але також і дуже складно. Якби мені довелося дати бачення кохання, це Еммануель та мама. Коли вони разом, світу майже не існує".

Тіфен Озьєр — юрист та активістка, яка бореться за реформу тюремної системи та реінтеграцію колишніх ув'язнених у суспільство. Вона дуже близька зі своєю матір'ю, від якої успадкувала чудовий смак. Як і її зіркова матуся, Тифен нерідко вибирає одяг в одному стилі – особливо любить підкреслити ніжки у вузьких джинсах.

Мамина копія: як виглядає дочка Бріжит Макрон, яка всього на 6 років молодша за її чоловіка Еммануеля Макрона Еммануель, Бріжит і Тіфен

За 28 років стосунків та 15 років шлюбу Еммануель та Бріжит Макрон так і не обзавелися своїми власними дітьми.

Нагадаємо, струнка 69-річна Бріжит Макрон у твідовому жакеті із золотими заклепками - новий елегантний образ першої леді Франції.