Магнітні бурі у серпні 2020: кінець літа – небезпечний час для метеозалежних людей

Не тільки метеозалежним, але і звичайним людям слід підготуватися. У серпні на Землю обрушиться п'ять потужних магнітних бур. Відбудуться вони, як на початку місяця, так і в середині, і в кінці. А це означає, що розслабитися надовго не вийде. Удари стихії будуть відбуватися з невеликими інтервалами весь серпень 2020 року.

Магнітні бурі у серпні 2020: кінець літа – небезпечний час для метеозалежних людей - today.ua

За даними метеорологів, магнітні бурі, причому досить інтенсивні в серпні 2020 року відбудуться 1, 9, 10, 27, 28 числа. Фахівці попереджають, що в кінці літа Сонце буде найбільш активним, що позначиться на здоров'ї та самопочутті землян.

Крім потужних магнітних бур, у серпні 2020 року метеозалежним людям варто побоюватися магнітних сплесків. За інтенсивністю до магнітних бур вони не дотягують, однак часті середні і невеликі коливання в магнітосфері Землі навряд чи пройдуть непоміченими для людей, які страждають хронічними захворюваннями, проблемами з фізичним і психічним здоров'ям.

Магнітні бурі у серпні 2020: кінець літа – небезпечний час для метеозалежних людейМетеорологи просять бути обережними у дні магнітних сплесків: 2, 3, 9, 10, 13, 14, 21, 22, 27, 28 і 29 серпня.

У період магнітних бур і сплесків можливі головні болі, перепади артеріального тиску, апатія і хронічна втома, проблеми з серцево-судинною і нервовою системою.

Захиститися від магнітних перепадів допоможе здоровий спосіб життя, часті прогулянки на свіжому повітрі, контрастний душ. Чай і каву замініть компотами і трав'яними відварами.

Нагадаємо, на одному з українських курортів виявили небезпечну інфекцію. Чого варто остерігатися під час відпочинку не менше, ніж коронавіруса?