Луценко – автомобілістам на єврономерах: заплатять усі

263
Луценко - автомобілістам на єврономерах: заплатять усі - today.ua
Фото: antikor.com.ua

Другий день поспіль у Києві мітингують власники автомобілів на єврономерах.

Учасники акції протесту вимагають зниження ставок акцизу при легалізації своїх автомобілів в Україні.

У зв’язку з проведенням акцій протесту в пробках зупинилися центральні вулиці Грушевського, Саксаганського та Льва Толстого.

Проблеми з рухом спостерігаються також на вулиці Жилянській, Назарівській і Симона Петлюри, а на проспекті Перемоги та бульварі Шевченка утворились величезні черги у напрямку центру столиці.

За словами протестувальників, законопроект, за який голосуватимуть депутати, ущемляє права водіїв.

У разі прийняття депутатами законів про легалізацію автомобілів на єврономерах і змін до Податкового та Митного кодексу, в Україні посилиться відповідальність водіїв за порушення митного режиму та збільшаться штрафи.

Тим часом представник Президента України у Верховній Раді Ірина Луценко вважає, що власники автомобілів на єврономерах повинні платити податки за покупку транспорту.

Правда, Ірина Луценко зазначила, що мито потрібно знизити, щоб зменшити тиск на кожного українця, який хоче придбати автотранспорт за кордоном.

Нагадаємо, у четвер, 8 листопада, Верховна Рада України розглядає законопроект №8488 про легалізацію автомобілів на єврономерах, а також проект закону під номером 7286.

загрузка...