Лукашенко грубо відповів Зеленському за відмову визнати його президентом: «Чия б корова мукала...»

Олександр Лукашенко досить різко відреагував на те, що президент України Володимир Зеленський відмовився визнавати його перемогу на виборах. Глава Білорусі заявив, що його українському колезі варто було б задуматися про власну долю, адже за півтора-два роки він примудрився розгубити більше половини рейтингу і розчарувати власний народ.

Лукашенко грубо відповів Зеленському за відмову визнати його президентом: «Чия б корова мукала...» - today.ua

Під час інтерв'ю представникам зарубіжних і білоруських ЗМІ Олександр Лукашенко в різкій формі висловився щодо Володимира Зеленського. Відповідаючи на питання про те, на якому рівні відбувається його діалог з українським лідером, який офіційно заявив, що до обіймає посаду президента Білорусі буде звертатися без називання посади, а просто: Олександр Лукашенко.

Відзначимо, що легітимність Олександра Лукашенка на посаді президента не визнали в Німеччині, Словаччині, Литві, Латвії, Естонії, Чехії, Данії, Польщі, США, Україні, Канаді і в Нідерландах.

Олександр Лукашенко явно незадоволений фактичною відмовою українського глави держави визнавати його президентом Білорусі, відповідаючи на поставлене запитання він заявив, що Володимир Зеленський повинен задуматися про те, що його незабаром може чекати така сама ситуація, коли через втрату народної довіри його теж можуть назвати «просто Зеленським».

«Володі Зеленському треба зараз побоюватися, щоб його хтось не назвав просто Зеленським, а не президентом. По-моєму, все до того йде. З сімдесяти з гаком відсотків він обвалився - ось недавно там хто 22, хто 28, хто 30 дає відсотків. Треба ж примудритися, щоб за півтора-два роки обвалити довіру до себе з боку народу», - сказав білоруський політик.

«Грубо скажу. Чия б корова мукала, а Зеленського мовчала», - підсумував Олександр Лукашенко свою відповідь представнику ЗМІ.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що лідер білоруської опозиції Світлана Тихановська готує «народний трибунал» для Олександра Лукашенка.