Лілія Ребрик показала, як стильно поєднувати класичне пальто зі спортивним костюмом цієї зими

В Україні вже стійкий мороз, де-не-де стовпчики термометрів опускаються до -8, і місцями лежить сніг. У тому числі і в українській столиці. А тому настав час утеплюватись. Як це зробити стильно, показала Лілія Ребрик.

Лілія Ребрик показала, як стильно поєднувати класичне пальто зі спортивним костюмом цієї зими - today.ua

Успішна ведуча Лілія Ребрик поділилася з фанатами фотографією, зробленою на Майдані Незалежності просто у серці Києва. У кадрі зірка телеканалу 1+1 постала у стильному образі, показавши, як навіть у мороз виглядати стильно.

Для прогулянки красуня-блондинка обрала образ у нюдових відтінках: бежевий спортивний костюм, що складається з джоггерів та об'ємної худі. Його вона поєднала зі світлими стильними черевиками з блискавкою посередині та класичним сірим пальто завдовжки трохи нижче коліна.

Лілія Ребрик показала, як стильно поєднувати класичне пальто зі спортивним костюмом цієї зими

Взагалі носити спортивні костюми з пальто – тренд останніх років. Це може бути класичний костюм з джоггерами та худі, а може бути трикотажний костюм з широкими штанинами та подовженим светром. Штанини носять як поверх взуття, так і заправляють усередину. Найкраще поєднувати з високими Челсі, черевиками на шнурівці або ботфортами.

Лілія Ребрик показала, як стильно поєднувати класичне пальто зі спортивним костюмом цієї зимиЛілія Ребрик показала, як стильно поєднувати класичне пальто зі спортивним костюмом цієї зимиЛілія Ребрик показала, як стильно поєднувати класичне пальто зі спортивним костюмом цієї зимиЛілія Ребрик показала, як стильно поєднувати класичне пальто зі спортивним костюмом цієї зимиЛілія Ребрик показала, як стильно поєднувати класичне пальто зі спортивним костюмом цієї зимиЛілія Ребрик показала, як стильно поєднувати класичне пальто зі спортивним костюмом цієї зимиЛілія Ребрик показала, як стильно поєднувати класичне пальто зі спортивним костюмом цієї зими

Серед аксесуарів можна вибрати шапку-біні, панаму, утеплену кепку або капор. З сумок підійдуть абсолютно різні – рюкзаки, дуті стьобані сумки, шопери, класичні шкіряні невеликі сумочки.

Нагадаємо, Ольга Сумська у спідниці для білизни та шкіряному піджаку показала стильний сучасний образ для жінок за 50.