Краса у простоті: Олена Зеленська зачарувала у блузі з краваткою та класичному приталеному піджаку

Образи першої леді України розбирають уже не лише українські ЗМІ, а й закордонні. Публіка захоплена тим, наскільки завжди доречно та стильно виглядає Олена Зеленська, і як мило вона віддає данину вітчизняним дизайнерам одягу та аксесуарів.

Краса у простоті: Олена Зеленська зачарувала у блузі з краваткою та класичному приталеному піджаку - today.ua

Наприклад, під час офіційного візиту до США дружина українського президента зачарувала публіку у зеленій сукні із золотою брошкою від Guzema Fine Jewelry, а також зірвала овації у комбінованому піджаку з вишивкою неймовірної краси від вітчизняного бренду.

Перш ніж вирушити до штатів Олена Зеленська провела чергову онлайн-зустріч у своєму офісі. Вона поспілкувалася з першою леді Німеччини Ельке Бюденбендер щодо запуску ще одного аудіогіду українською у культурних місцях Європи.

Краса у простоті: Олена Зеленська зачарувала у блузі з краваткою та класичному приталеному піджаку Для зустрічі зі своєю колегою перша леді України одягла дуже просте, можна сказати класичне, але елегантне вбрання. Її вибір упав на приталений чорний матовий двобортний піджак з великими гудзиками. Під нього вона одягла не класичну сорочку, а цікавішу блузу з краваткою, яку вона не стала зав'язувати в бант, а просто зав'язала на вузол.

Краса у простоті: Олена Зеленська зачарувала у блузі з краваткою та класичному приталеному піджаку

"Майже 900 тисяч українських вимушених переселенців у Німеччині… Не люблю, коли наших співвітчизників називають "біженцями", бо вони хочуть повернутися і повернуться після перемоги. А поки що ми наближаємо до них нашу батьківщину так, як можемо – запустили аудіогід українською мовою. Він функціонуватиме у палаці-музеї Шарлоттенбурга”, - розповіла Олена Зеленська в Інстаграм.

Нагадаємо, Олена Зеленська у кремовому костюмі зустрілася з першою леді США. Дружини президентів одягли однакові туфлі у кольори українського прапора.