Красива українка: Міла Куніс у маленькій чорній сукні зробила рідкісний вихід у світ

Успішна американська актриса Міла Куніс, уродженка Чернівців, зробила рідкісний вихід у світ. 39-річна зірка з єврейським корінням підкреслила струнку фігуру в трендовій маленькій чорній сукні.

Красива українка: Міла Куніс у маленькій чорній сукні зробила рідкісний вихід у світ - today.ua

Останнім часом у житті Міли Куніс сталося багато потрясінь. Нещодавно її чоловік, 44-річний актор Ештон Кутчер повідомив, що два роки бореться з рідкісним захворюванням, через яке він майже втратив слух, зір та можливість самостійно пересуватися. Попри це, парі вдалося подолати всі труднощі, зберегти шлюб, виховувати дітей, а актриса ще й встигла знятися в новому фільмі.

Днями в Паризькому театрі Нью-Йорка відбулася прем'єра картини "Найудачливіша дівчина з живих" – це детективний трилер 2022 року, знятий Майком Баркером за сценарієм Джесікі Нолл, заснований на її однойменному романі. У стрічці разом з Мілою Куніс також знялися Фін Уіттрок, Скут Макнері, Томас Барбаска, Дженніфер Білз і Конні Бріттон.

Красива українка: Міла Куніс у маленькій чорній сукні зробила рідкісний вихід у світ

На публіці актриса з'явилася у неординарній сукні-піджаку від Carolina Herrera з драпіруванням у зоні талії, глибоким декольте та коротким шлейфом-пачкою. Свій образ Міла доповнила замшевими ботфортами, дорогоцінними прикрасами, волосся поклала у м'які хвилі, а у макіяжі зробила акцент на очах.

Народилася Міла Куніс у Чернівцях у єврейській родині, а у віці 8 років разом із батьками іммігрувала до США. Батькам вдалося взяти із собою лише 250 доларів.

Красива українка: Міла Куніс у маленькій чорній сукні зробила рідкісний вихід у світ

"Це було все, що нам дозволили взяти з собою. Мої батьки відмовилися від хороших робочих місць і ступенів, які не підлягали передачі. Ми прибули до Нью-Йорка в середу, а вранці в п'ятницю я і мій брат уже навчалися в Лос-Анджелесі", - розповіла раніше актриса.

За словами Мили Куніс, з України часів Радянського Союзу її батьки вирішили поїхати, втративши все, заради майбутнього для дітей. Іншою причиною переїзду вона називає прояв антисемітизму у СРСР.

Нагадаємо, 57-річна Моніка Беллуччі у чорній сукні з драпіруванням прикрасила обкладинку журналу та похвалилася апетитною стрункою фігурою.