Кортеж Порошенко їздить по Києву зі швидкістю 130 км на годину: чому нардеп не буде оштрафований

Чинний в Україні закон «Про охорону органів державної влади та посадових осіб» надійно захищає діючих і колишніх президентів від штрафів за порушення правил дорожнього руху. Народні обранці не соромляться користуватися цим законом, тому їх автомобілі безкарно «носяться» по міських вулицях, перевищуючи швидкість і порушуючи інші правила дорожнього руху.

Кортеж Порошенко їздить по Києву зі швидкістю 130 км на годину: чому нардеп не буде оштрафований - today.ua

Петро Порошенко, на жаль, винятком в цьому вже вкорінене в Україні правило, що не став. Кореспонденти українського інтернет-видання «Країна» простежили за кортежем екс-президента і відзначили, що за дуже короткий часовий проміжок він тричі грубо порушив правила дорожнього руху. Після виборів 2019 го року, коли Петро Олексійович склав із себе владні повноваження, його кортеж складається з двох седанів представницького класу марки Mercedes-Benz.

Всього за 15 хвилин машини кортежу політика могли б заробити три штрафу. Але нагадаємо, вищевказаний закон забезпечує Порошенка довічним імунітетом проти дорожніх інспекторів, радарів і штрафів.Кортеж Порошенко їздить по Києву зі швидкістю 130 км на годину: чому нардеп не буде оштрафований Небезпечні маневри на світлофорі, перевищення допустимої швидкості в два-три рази, спуск з крайнього правого ряду, в тому місці, де дорожні покажчики дозволяють тільки з двох лівих смуг, перетин суцільної лінії в щільний потік машин, їзда «з вітерцем»: Мерседеси Порошенка розганяються до 120 - 130 кілометрів на годину там, де межа 50-80 км / год. За словами журналістів, стиль водіння у водіїв кортежу Петра Порошенка абсолютно не змінився з часів його президентства.

Нагадаємо, раніше в Генпрокуратурі розповіли, що Петро Порошенко разом з соратниками готує державний переворот в Україні.