“Коронавірусний“ манікюр: 10 ідей найактуальнішого нейл-арту в період пандемії COVID-19

Найпопулярніша тема в сучасному медіа просторі за останні кілька місяців - коронавірус. А що буде, якщо змусити креативного майстра манікюру сидіти вдома без діла? Так-так, він почне зображати підступний COVID-19 на нігтях. Помилуйтеся, можливо, якась з цих чудових ідей сподобається і вам!

“Коронавірусний“ манікюр: 10 ідей найактуальнішого нейл-арту в період пандемії COVID-19 - today.ua

“Коронавірусний“ манікюр: 10 ідей найактуальнішого нейл-арту в період пандемії COVID-19 “Коронавірусний“ манікюр: 10 ідей найактуальнішого нейл-арту в період пандемії COVID-19Можливо, «коронавірусний» манікюр не може претендувати на вишуканість або витонченість. Навряд чи він підійде для роботи в офісі або навіть для веселої вечірки, оскільки викликає такий нейл-арт зовсім не радісні почуття і емоції.

“Коронавірусний“ манікюр: 10 ідей найактуальнішого нейл-арту в період пандемії COVID-19“Коронавірусний“ манікюр: 10 ідей найактуальнішого нейл-арту в період пандемії COVID-19Зате дизайн манікюру, в якому використовуються написи COVID-19, «герої в білих халатах», вірус тощо, дозволяють привертати увагу суспільства до виниклої проблеми.

“Коронавірусний“ манікюр: 10 ідей найактуальнішого нейл-арту в період пандемії COVID-19 “Коронавірусний“ манікюр: 10 ідей найактуальнішого нейл-арту в період пандемії COVID-19Майстри манікюру створюють на нігтиках зображення підступного і смертоносного вірусу, а також малюють обличчя в масках, що спонукає вкотре нагадати людям про необхідність носіння засобів захисту.

Хтось вирішив віддати данину поваги лікарям, яким доводиться забути про все і 24 години на добу рятувати тих, кому не пощастило заразитися і захворіти на «уханьську пневмонію». Героїв у білих халатах не варто забувати, адже завдяки їм щодня шанс на життя отримують тисячі людей у всьому світі.

“Коронавірусний“ манікюр: 10 ідей найактуальнішого нейл-арту в період пандемії COVID-19 “Коронавірусний“ манікюр: 10 ідей найактуальнішого нейл-арту в період пандемії COVID-19Зазначимо, що карантинні заходи були прийняті у багатьох країнах світу не просто так. Період епідемії коронавіруса слід перечекати вдома, а на вулицю виходити тільки в крайньому випадку.

“Коронавірусний“ манікюр: 10 ідей найактуальнішого нейл-арту в період пандемії COVID-19“Коронавірусний“ манікюр: 10 ідей найактуальнішого нейл-арту в період пандемії COVID-19Але це не означає, що треба забути про догляд за собою. Що ж робити, якщо манікюрний салон закритий, а у вас вже гелеве покриття на нігтях потребує корекції? Всі необхідні процедури щодо зняття гель-лаку можна зробити в домашніх умовах без використання спеціальних засобів.