Коронавірус у Зеленського: Мендель розповіла про стан здоров'я президента

Президент України продовжує боротьбу з коронавірусною хворобою. Про те, як почуває себе на сьогоднішній день Володимир Зеленський, розповіла його прес-секретар Юлія Мендель.

Коронавірус у Зеленського: Мендель розповіла про стан здоров'я президента - today.ua

Володимир Зеленський йде на поправку. За словами прес-секретаря, президент тримається бадьоро і не припиняє працювати. Глава держави регулярно проводить наради в онлайн режимі, здійснює міжнародні телефонні дзвінки, вирішуючи важливі для майбутнього країни питання.

За словами Юлії Мендель, стан здоров'я глави держави поліпшується з кожним днем, вже немає кашлю, хвороба відступає. Глава Офісу президента Андрій Єрмак, який майже в один і той же час з Володимиром Зеленським був госпіталізований в київську клініку «Феофанія», теж одужує. Коронавірус у Зеленського: Мендель розповіла про стан здоров'я президента Раніше в ОП висловили надію, що Володимир Зеленський і Андрій Єрмак найближчим часом повернуться до роботи в звичайному режимі. Відзначимо, що президент і глава ОП проходять лікування в ізольованих палатах «Феофанії». Крім того, для Володимира Зеленського в клініці обладнали окремий кабінет, в який була проведена лінія спецзв'язку.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський записав відеозвернення, в якому розповів українцям, як президентські вибори в США вплинуть на стан справ в Україні.