Коронавірус не пройде: найкращі засоби для прибирання квартири під час карантину

Коронавірус не пройде: найкращі засоби для прибирання квартири під час карантину - today.ua

Щоб знизити ймовірність зараження небезпечним коронавірусом, фахівці рекомендують правильно наводити порядок у своєму помешканні. Названі кращі засоби для прибирання квартири під час карантину.

В коридорі біля порога вхідних дверей можна постелити килимок, де здійснюватиметься дезінфекція вуличго взуття. За словами стратега, інфекціоніста, консультанта з управління змінами Вадима Арістова, в разі дуже рідкісних виходів на вулицю, цього буде достатньо.

Якщо ж вам доводиться покидати свій будинок ледь не кожен день, то варто розпланувати і регулярно проводити якісне знезаражуюче прибирання.

Зверніть увагу на засоби дезінфекції, на упаковці яких зазначено маркування SARS-CoV-2. Такі препарати можна також знайти на сайті Американського агентства захисту навколишнього середовища (EPA).

В крайньому випадку, каже фахівець, можна скористатися гіпохлоритом натрію (концентрація 0,1%) або звичайним відбілювачем.

Під час і після прибирання необхідно добре провітрити всю квартиру, інакше токсичні речовини зашкодять здоров’ю всіх домочадців, включаючи домашніх тварин. А цього в період карантину допускати ні в якому разі не можна.

Інші медики вважають, що під час карантину не варто використовувати агресивні засоби для прибирання. Регулярно проводьте вологе прибирання і кілька разів в день провітрюйте всі кімнати.

Нагадаємо, раніше доктор Комаровський розповів, від чого залежить "живучість" коронавіруса, і скільки днів небезпечна інфекція може залишатися життєздатною.

Лєра Кудрявцева осоромилися перед чоловіком: “Що це м’якеньке в штанях?”
Лєра Кудрявцева скаржиться на тяготи карантинного життя. Телеведуча каже, що вимушене домашнє ув’язнення перетворило її на куховарку. Цілий день вона готує сніданки, обіди і вечері...
Як спекти смачні паски: найбільш вдалий рецепт великодньої випічки на заварному тісті
Ніжні, повітряні і неймовірно ароматні паски виходять на заварному тісті. Від такої пасхальної випічки всі в захваті. При цьому спекти смачні паски на заварному тісті...
Надія Бабкіна досі в комі: залишається тільки сподіватися
Надія Бабкіна, як і раніше, перебуває в медикаментозній комі, в яку її вели кілька днів тому. Лікарі утримуються від будь-яких прогнозів, позаяк немає позитивної динаміки....
ПриватБанк не повертає українцям депозити: подробиці скандалу
ПриватБанк звинуватили у відмові клієнту повернути гроші з депозиту. Незважаючи на те, що термін закриття депозиту вже закінчився, банк без відома клієнта продовжив його дію....
“Щоб не з’їхати з глузду”: Комаровський розповів, чи варто гуляти з дітьми під час карантину
Карантин, введений в Україні попередньо до 24 квітня, кардинально змінив щоденний режим багатьох українців. І хоч деякі і продовжують ігнорувати правила карантину, більшість все ж...