Копія тата: Алан Бадоєв показав рідкісне фото своєї 16-річної доньки

Український режисер Алан Бадоєв живе далеко від своєї єдиної дочки, проте зірковий батько робить усе, щоб зв'язуватися зі спадкоємицею якнайчастіше. Лоліта росте справжньою красунею і дуже схожа на свого знаменитого тата, що видно на новому фото, яким поділився кліпмейкер.

Копія тата: Алан Бадоєв показав рідкісне фото своєї 16-річної доньки - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм Алан Бадоєв, який з перших днів війни підтримує Україну, опублікував скрін відеодзвінка з дочкою. У кадрі Лола постала в стильному топі, трендовій прикрасі, з розпущеним довгим волоссям і зовсім без макіяжу.

"Ритуал життя", – саме так підписав публікацію кліпмейкер.

Копія тата: Алан Бадоєв показав рідкісне фото своєї 16-річної доньки Дочка Алана Бадоєва живе разом із матір'ю в Італії. Дівчинка зрідка до війни приїжджала в Україну, а зірковий батько частенько їздив до неї до Італії.

У той час як режисер готує документальний фільм про події в нашій країні, його колишня дружина, успішна ведуча, зірка шоу "Орел і Решка" та Життя інших" мовчить про війну. Дивно, але Жанна Бадоєва одружена з українцем Василем Мельничиним, який до 11 років жив в Україні, а потім із родиною переїхав до Італії, але подружжя ніяк не коментує те, що відбувається, намагаючись відсидітися на двох стільцях, щоб після війни мати можливість заробляти і в Росії, і в Україні.

Нагадаємо, Дмитро Ступка показав рідкісні фото зі своєю єдиною дочкою – як дві краплі води.