Компаньйон для трудоголіка: 5 порід собак, які не вимагають багато уваги і турботи

Якщо ви часто затримуєтеся на роботі, то це ще не означає, що ви не можете завести собі чотирилапого кудлатого друга. Існує 5 порід собак, які відрізняються спокійним характером і не вимагають багато уваги і турботи.

Компаньйон для трудоголіка: 5 порід собак, які не вимагають багато уваги і турботи - today.ua

Бассет-хаунд

Компаньйон для трудоголіка: 5 порід собак, які не вимагають багато уваги і турботиЦі милі створіння не відрізняються активністю і надмірною допитливістю. Їх можна сміливо залишати вдома одних і не боятися, що пес рознесе весь будинок або зіпсує меблі. У більшості випадків бассет-хаунд мирно спить на своєму килимку.

Чихуахуа

Компаньйон для трудоголіка: 5 порід собак, які не вимагають багато уваги і турботиДля собак цієї породи, якщо ви плануєте залишати їх вдома без нагляду, кінологи рекомендують завести компаньйона. Це може бути ще один чихуахуа або навіть кіт. Вихованці будуть весело грати весь день, а їх мініатюрні розміри – краща гарантія того, що ваше майно залишиться цілим і неушкодженим.

Французький бульдог

Компаньйон для трудоголіка: 5 порід собак, які не вимагають багато уваги і турботиЦе тихі і добродушні песики, які будуть мирно спати, поки господар не повернеться додому. Довгі прогулянки французьким бульдогам в тягар, та й тривалі ыгри їм не цікаві.

Грейхаунд

Компаньйон для трудоголіка: 5 порід собак, які не вимагають багато уваги і турботиГрейхаунди – великі соні. Дозвольте вранці і ввечері своєму вихованцеві набігатися вдосталь, і він буде мирно спати на своєму місці весь день.

Мальтійська болонка

Представники цієї породи абсолютно спокійно переносять відсутність господаря. Після прогулянки і смачного сніданку мальтійська болонка відправиться спати. Прокинеться вона лише тоді, коли почує, що ви крокуєте до вхідних дверей. Собачка тут же схопиться і буде з вереском зустрічати господаря.

Компаньйон для трудоголіка: 5 порід собак, які не вимагають багато уваги і турботиНагадаємо, раніше езотерики назвали породи собак, які рятують людей від депресії та інших проблем з ментальним здоров'ям.