Карантин продовжать на півтора року: що загрожує Україні в найближчому майбутньому

Автор: Шевченко Лилия

Коронавірус в Україні за кілька місяців призвів до економічної кризи, зростання безробіття і відправив на лікарняні ліжка тисячі людей, частина з яких, на жаль, померли. У зв'язку з цим, існує загроза, що адаптивний продовжать карантин не менш, ніж на півтора роки.

Карантин продовжать на півтора року: що загрожує Україні в найближчому майбутньому - today.ua

Глава Госпродпотребслужби Києва Олег Рубан повідомив, що в українській столиці довгий час зберігається складна епідситуація. У зв'язку з цим, подальші прогнози дуже несприятливі. Адаптивний карантин може продовжитися на півтора року. Враховуючи, що не тільки в українській столиці фіксується складна епідситуація, можна зробити висновок, що жителям інших міст і областей України також загрожує дуже тривалий і виснажливий адаптивний карантин.

«Ті цифри, які ми бачимо і аналізуємо сьогодні, — не радують. При таких показниках в адаптивному карантині ми будемо перебувати найближчі півтора роки», – констатував Рубан.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Карантин продовжать на півтора року: що загрожує Україні в найближчому майбутньомуУ той же час, глава Госпродпотребслужби Києва уточнив, що підприємства міста будуть працювати в штатному режимі. Їх зупиняти ніхто не планує, оскільки економіка країни не менш важливий напрямок, ніж здоров'я населення. За словами Рубана, найближчим часом має бути розроблений план дій для кожного бізнесу, як це робиться в інших країнах світу.

Популярні зараз

Україна цьогоріч може залишитися без врожаю фруктів: в усьому винні бджоли

Українським біженцям у Німеччині скорочують готівкові виплати

Закордонні паспортні сервіси скасували живі черги на тлі ажіотажу через посилення мобілізації

Українцям платитимуть за купівлю вітчизняних товарів: у Мінекономіки домовилися з Mastercard

Остаточне рішення щодо продовження адаптивного карантину, який встановлено до 31 липня 2020 р, буде прийнято Кабінетом міністрів до кінця поточного тижня.