Карантин – не привід погано виглядати: ТОП-3 зачіски, щоб бути красивою вдома

Жінка повинна виглядати доглянутою і привабливою 24 години на добу. Безумовно, в умовах загального карантину не хочеться напружуватися і навіть лінь розчісуватися. І все ж, фахівці рекомендують дамам взяти себе в руки і не лякати коханих чоловіків "снопом сіна" на голові. Тим більше, що привести себе в порядок можна за 5 хвилин.

Карантин – не привід погано виглядати: ТОП-3 зачіски, щоб бути красивою вдома - today.ua

Карантин – не привід погано виглядати: ТОП-3 зачіски, щоб бути красивою вдома1. Для створення цієї зачіски вам знадобиться гребінець і дві гумки. Відокремте дві невеликі пасма біля скронь. Інші волосся зберіть в хвіст і скріпіть гумкою. Два локони теж об'єднайте у хвіст на потилиці за допомогою другої гумки. Протягніть тонкий хвостик через верх над гумкою. А потім просуньте великий хвіст через низ наверх і розпустіть волосся, знявши гумку.

2. Другий варіант домашньої укладки дозволить вам надійно закріпити волосся, щоб воно не бруднилося під час домашньої роботи. Зберіть в хвіст частину волосся на маківці, розділіть їх на дві половини і кожну скрутіть в джгут, потім об'єднайте дві спіралі в одну. Закрутіть в «гульку». Потім зберіть решту волосся, теж розділіть на дві половини і кожну оберніть навколо вже готового верхнього пучка. Закріпіть зачіску красивою гумкою, шпильками або невидимками.

Карантин – не привід погано виглядати: ТОП-3 зачіски, щоб бути красивою вдома3. Це, мабуть, найпростіший вид домашньої укладки, але результат приголомшливий. Вам знадобиться гребінець, три гумки або шпильки. Розділіть волосся на три приблизно рівні частини. Кожну закрутіть в тугу спіраль і оберніть навколо основи в джгут. Зафіксуйте гумкою і трохи распушіть.

Нагадаємо, раніше фахівці запропонували дівчатам 3 прості укладки, які приховають не зовсім прилеглі вушка і додадуть образу привабливості.

ДЖЕРЕЛОversiya.info