Як Круелла зі “101 далматинець“: небінарна дочка Дженніфер Лопес сміливо перефарбувала волосся

Дочці Дженніфер Лопес 14 років, і співачка нещодавно оголосила, що Емма вважає себе небінарною особистістю – тобто не відносить ні до жіночої, ні до чоловічої статі. Будь-яких розмов про пластичні операції зі зміни статі не йде, але найчастіше дівчинка-підліток воліє виглядати як хлопчик.

Як Круелла зі “101 далматинець“: небінарна дочка Дженніфер Лопес сміливо перефарбувала волосся - today.ua

Днями спадкоємиця однієї з найуспішніших американських співачок та актрис потрапила в об'єктиви папараці. Разом зі своїм вітчимом, американським актором Беном Аффлеком, дівчинка приїхала на знімальний майданчик.

Останнім часом Дженніфер Лопес постійно проводить на роботі, оскільки займається виробництвом нової картини для Netflix. Проект отримав назву "Атлас", а його зйомкою керує Бред Пейтон, який зняв "Подорож 2: Таємничий острів", "Розлом Сан-Андреас", "Малишка" та "Ремпейдж".

Як Круелла зі “101 далматинець“: небінарна дочка Дженніфер Лопес сміливо перефарбувала волосся

У кадр разом зі своєю зірковою матусею 14-річна Емма потрапила одягнена у блакитні джинси та трендову "дідусеву" куртку з вельветовим коміром. Проте вся увага була прикута до зачіски дівчинки.

Як Круелла зі “101 далматинець“: небінарна дочка Дженніфер Лопес сміливо перефарбувала волоссяЯк Круелла зі “101 далматинець“: небінарна дочка Дженніфер Лопес сміливо перефарбувала волосся

Дочка Дженніфер Лопес носить коротку кучеряву стрижку і залишає волосся в їх природному вигляді (не випрямляє утюжком, як мама). Однак у її образі дещо змінилося – підліток пофарбувала ділянку з одного боку у білий колір. У такому вигляді вона нагадала відомого персонажа Круеллу з історії "101 далматинець".

Як Круелла зі “101 далматинець“: небінарна дочка Дженніфер Лопес сміливо перефарбувала волосся

"Дуже рада бачити їх разом. Я так сумувала за ними", "Чоловік морально підтримує свою дорогу дружину", "Гарні разом", - захоплюються шанувальники.

Поки зіркова матуся постійно перебуває на зйомках, сімейними справами займається актор. Днями Бен Аффлек зводив дочку Дженніфер Лопес магазинами за карнавальними костюмами.