Як зміняться ціни на одяг в Україні після карантину: все дуже сумно

Онлайн шопінг українцям не зайшов. Бізнес поніс колосальні збитки. Як зміняться ціни на одяг в Україні після ослаблення карантину?

Як зміняться ціни на одяг в Україні після карантину: все дуже сумно - today.ua

За даними експертів, кожний десятий бутік фірмового одягу в Україні буде закритий. Багато підприємців змушені були звільнити співробітників, розірвати договори з власниками орендованих приміщень, шукати нові шляхи оптимізації доходів.

Більш того, багато хто розуміє, що карантин кинув громадян України в серйозну фінансову кризу, тому чекати після відміни обмежувальних заходів повернення до колишніх рівнів продажів, ніхто навіть не думає. Купівельна спроможність українців ще довго буде перебувати в жалюгідному стані.

Зимові колекції одягу майже у всіх залишилися нерозпроданими. Тепла зима, а за нею весняний карантин, не дозволили бутікам реалізувати вже закуплений товар. Він залишився на складах, що стало подвійним ударом для підприємців. Купувати нові літні колекції просто немає коштів. До того ж, вітчизняні фабрики на період карантину були закриті, виробництво одягу зупинилося.

Як зміняться ціни на одяг в Україні після карантину: все дуже сумноЯк вважають експерти, точка неповернення ще не пройдена, якщо карантинні заходи скасують найближчим часом, то ситуацію можна буде виправити. Принаймні, бізнес готовий до цього.

Що стосується пересічних громадян, то їм, можливо, ситуація, що склалася, зіграє на руку. Магазини одягу після відкриття будуть прагнути залучити покупця будь-яким способом, а це значить, що будуть великі знижки і розпродажі зимових і весняних сезонних колекцій.

У той же час, ціни на літній одяг навряд чи істотно піднімуть, оскільки купівельна спроможність українців, на жаль, поки дуже низька.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що після карантину українцям можуть істотно знизити пенсії. Що відбувається в Пенсійному фонді країни?