Як позбутися комах у ванні: названо копійчаний засіб на всі випадки життя

Через вологість у ванні може завестися кілька видів комах. Вони викликають огиду, псують зовнішній вигляд, а також переносять інфекцій. Є один простий і дешевий спосіб, як позбавитися цих дрібних комах, не купуючи дорогих і отруйних засобів для чищення. Знадобляться прості продукти.

Як позбутися комах у ванні: названо копійчаний засіб на всі випадки життя - today.ua

Як позбутися комах у ванні?

Найпоширеніші комахи у ванній кімнаті – це мокриця та луска. В основному вони виникають через проблеми з чистотою та підвищеною вологістю. Вони харчуються сміттям, відходами і навіть кімнатними рослинами, але людині безпечні.

Якщо дотримуватися чистоти у ванні та контролювати вологість, то проблем з комахами бути не повинно. Але якщо вони все ж таки з'явилися, то їх треба позбуватися.

Для цього знадобляться півлітра окропу і 100 г сухого квасу. У пляшку із пульверизатором потрібно налити води, додати квас, добре перемішати.

Як позбутися комах у ванні: названо копійчаний засіб на всі випадки життя

З ванни винести всі предмети, пляшечки, мочалки та рушники. Вимити поверхні і обробити кути, підлогу, сантехніку і сливи розчином, що вийшов, з пульверизатора. Змивати не треба.

Також можна розсипати по кутах і місцях скупчення комах кухонну сіль. Коли вона намокне прибрати та вимити підлогу з хлоркою.

У майбутньому, щоб комахи знову не з'явилися, частіше провітрюйте ванну, перевірте роботу витяжки, не сушіть у ванні мокрі рушники, насухо витирайте підлогу після душу.

Нагадаємо, названо чотири домашні рослини, які поглинають вологу та борються з пліснявою.