Іран виплатить компенсацію за збитий літак МАУ: скільки отримають сім'ї жертв катастрофи

Іран готовий виплатити компенсації сім'ям жертв, загиблих в результаті катастрофи літака МАУ. За словами офіційного представника МЗС Ірану Аббаса Мусаві, здійснення даного рішення ще потребує обговорення.

Іран виплатить компенсацію за збитий літак МАУ: скільки отримають сім'ї жертв катастрофи - today.ua

Представник іранського МЗС уточнив, що виплата компенсацій за збитий літак «має різні аспекти з технічної і правової точок зору». За словами Мусаві, питання знаходиться на етапі обговорення з українською стороною.

Переговори ведуться у Києві, куди рано вранці в четвер, 29 липня 2020 р прибула іранська делегація на чолі з заступником міністра закордонних справ з міжнародним і правових питань Мохсеном Бахарвяндом. Сторони мають обговорити і знайти шляхи врегулювання всіх ключових питань, що стосуються трагічного інциденту з рейсом 752 українського пасажирського літака, який був помилково збитий недалеко від Тегерану 8 січня 2020 року.

Іран виплатить компенсацію за збитий літак МАУ: скільки отримають сім'ї жертв катастрофиРейс Тегеран-Київ був помилково, з причини того, що система ППО Ірану прийняла Боїнг 737 за крилату ракету, був збитий іранським військовим підрозділом відразу після вильоту. В результаті попадання ракети в повітряне судно загинули всі 176 осіб, які перебували на борту.

Нагадаємо, після катастрофи пасажирського літака МАУ іранська сторона погрожувала, що не передасть Україні тіла загиблих пасажирів. Ситуація назрівала дуже серйозна...