Цікавий тест: оберіть казку і дізнайтеся, яка ви насправді людина

Цікавий тест: оберіть казку і дізнайтеся, яка ви насправді людина - today.ua

Перегляньте список з 6 найбільш популярних і відомих казок. Виберіть одну, яка для вас є найулюбленішою. А потім дізнайтеся, що ви за людина насправді.

1) "Спляча красуня". 2) "Русалонька". 3) "Попелюшка". 4) "Червона квіточка" або "Красуня і Чудовисько". 5) "Червона шапочка". 6) "Царівна-жаба"

Як тільки ви визначитеся з улюбленим дитячим твором, можете переходити до розшифровки тесту.

"Спляча красуня"

Жінки, які вибирають цю казку, вірять у велике і світле почуття, про яке мріють все життя. У своєму обранцеві ви хочете бачити лідера і "кам’яну стіну", який зможе забезпечити сім’ю, захистити її від негараздів.

"Русалонька"

Ви наполегливі і багато в чому вперті. Вас відрізняє здатність любити без пам’яті, віддаючись цьому почуттю без залишку. Заради свого обранця ви готові абсолютно на все, але в цьому і криється каверза. Найчастіше вам складно зрозуміти, що людина може вас використовувати або виявитися насправді зовсім не такою, якою ви її собі уявляли.

"Попелюшка"

Ви справжня берегиня домашнього вогнища, вам легко і невимушено вдається утримувати будинок в чистоті і порядку. Але, на жаль, іноді ви занадто перетворюєтесь в сумлінну господиню, стаєте нецікавою і непривабливою жінкою. Постарайтеся бути принцесою частіше, щоб не опинитися біля гарбуза в подертих черевиках.

"Червона квіточка"

Ви чесна і принципова особистість, яка завжди знає, чого вона хоче від життя. Вам дивним чином вдається розгледіти внутрішню красу в людині. Але психологи рекомендують вам перш за все, полюбити себе і навчитися піклуватися про себе, а тільки потім стрибати у вир з головою в романтичні почуття.

"Червона шапочка"

Вас можна назвати амбітною, легковажною і пристрасною натурою. Ви прагнете жити в своє задоволення, не звертаючи уваги на осуд з боку суспільства. Психологи рекомендують вам "прокачати" цілеспрямованість, серйозність і мудре відношення до життя і людей. В іншому випадку, тяга до пригод може завести вас зовсім не туди, куди б вам хотілося.

"Царівна-жаба"

Вам важлива думка інших людей про вашу персону, особливо, якщо йдеться про представників сильної половини людства. Вам важливо, що про вас думає ваш чоловік, при цьому ви здатні своєю мудрістю і природним шармом закрутити голову будь-якому хлопцеві так, що він буде готовий піти за вами на край світу. Ви вмієте себе вести в суспільстві, що часто дозволяє вам зайняти високе положення і користуватися повагою близьких.

Пройдіть також швидкий тест по картинці. Виберіть зображення кішки і дізнайтеся, чим ви залучаєте чоловіків.

Якою була Алла Пугачова до Галкіна і пластики: рідкісні фото співачки
Алла Пугачова, яка нещодавно несподівано зізналася в тому, що вона старіє, в молодості виглядала зовсім інакше. Що, втім, і не дивно, адже час змінює усіх....
День батька в Україні: історія свята і коли відзначають
День батька відзначається в усьому світі, так само як і День матері. Батько у житті кожної дитини відіграє важливу роль, і дякувати йому за його...
Повалій пригадали, як вона співала в ресторані у Криму: “Це було так чудово!”
Таїсія Повалій, яка перебуває дні на карантині, подібно до інших зірок шоу-бізнесу, із задоволенням проводить час у своєму будинку. Нещодавно співачка опублікувала фото зі свого...
Зеленський задекларував свої мільйонні доходи: квартири та будинки в Україні, Великобританії та Італії
Президент Володимир Зеленський 30 травня подав декларацію про свої доходи, в якій зафіксовано інформацію про все майно та активи його сім’ї. Згідно з документом, у...
Підвищення пенсійного віку: Шмигаль назвав вимоги МВФ до України
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль прокоментував українцям вимоги, які висунув Міжнародний валютний Фонд Україні напередодні надання чергового траншу, що відбудеться 6 червня. Що стосується пенсійного питання, то МВФ...