Цікавий тест: оберіть казку і дізнайтеся, яка ви насправді людина

Цікавий тест: оберіть казку і дізнайтеся, яка ви насправді людина - today.ua

Перегляньте список з 6 найбільш популярних і відомих казок. Виберіть одну, яка для вас є найулюбленішою. А потім дізнайтеся, що ви за людина насправді.

1) «Спляча красуня». 2) «Русалонька». 3) «Попелюшка». 4) «Червона квіточка» або «Красуня і Чудовисько». 5) «Червона шапочка». 6) «Царівна-жаба»

Як тільки ви визначитеся з улюбленим дитячим твором, можете переходити до розшифровки тесту.

«Спляча красуня»

Жінки, які вибирають цю казку, вірять у велике і світле почуття, про яке мріють все життя. У своєму обранцеві ви хочете бачити лідера і «кам'яну стіну», який зможе забезпечити сім'ю, захистити її від негараздів.

«Русалонька»

Ви наполегливі і багато в чому вперті. Вас відрізняє здатність любити без пам'яті, віддаючись цьому почуттю без залишку. Заради свого обранця ви готові абсолютно на все, але в цьому і криється каверза. Найчастіше вам складно зрозуміти, що людина може вас використовувати або виявитися насправді зовсім не такою, якою ви її собі уявляли.

«Попелюшка»

Ви справжня берегиня домашнього вогнища, вам легко і невимушено вдається утримувати будинок в чистоті і порядку. Але, на жаль, іноді ви занадто перетворюєтесь в сумлінну господиню, стаєте нецікавою і непривабливою жінкою. Постарайтеся бути принцесою частіше, щоб не опинитися біля гарбуза в подертих черевиках.

Цікавий тест: оберіть казку і дізнайтеся, яка ви насправді людина«Червона квіточка»

Ви чесна і принципова особистість, яка завжди знає, чого вона хоче від життя. Вам дивним чином вдається розгледіти внутрішню красу в людині. Але психологи рекомендують вам перш за все, полюбити себе і навчитися піклуватися про себе, а тільки потім стрибати у вир з головою в романтичні почуття.

«Червона шапочка»

Вас можна назвати амбітною, легковажною і пристрасною натурою. Ви прагнете жити в своє задоволення, не звертаючи уваги на осуд з боку суспільства. Психологи рекомендують вам «прокачати» цілеспрямованість, серйозність і мудре відношення до життя і людей. В іншому випадку, тяга до пригод може завести вас зовсім не туди, куди б вам хотілося.

«Царівна-жаба»

Вам важлива думка інших людей про вашу персону, особливо, якщо йдеться про представників сильної половини людства. Вам важливо, що про вас думає ваш чоловік, при цьому ви здатні своєю мудрістю і природним шармом закрутити голову будь-якому хлопцеві так, що він буде готовий піти за вами на край світу. Ви вмієте себе вести в суспільстві, що часто дозволяє вам зайняти високе положення і користуватися повагою близьких.

Пройдіть також швидкий тест по картинці. Виберіть зображення кішки і дізнайтеся, чим ви залучаєте чоловіків.

Скільки українцям доведеться віддати за комуналку цієї зими: сума перевищує прожитковий мінімум
Комунальні послуги для українців з наступного місяця подорожчають, так як почнеться опалювальний сезон. Експерт Юрій Корольчук розповів, яку суму дове...
Чи варто українцям зараз міняти долари: експерти розповіли
Долар в Україні стрімко дорожчає і до кінця вересня, за прогнозами експертів, повинен досягти 28,40 грн/дол., тоді як на сьогоднішній день американськ...
Яким буде курс долара в кінці вересня: НБУ не зупинить подорожчання валюти
Національна валюта втрачає в ціні, а долар продовжує стрімко дорожчати. Така тенденція продовжиться і далі. Експерти прогнозують, що наступного тижня ...
Дорогі чиновники: у Мінфіні пояснили, чому Офісу президента підвищили витрати на наступний рік
Міністр фінансів Сергій Марченко розповів журналістам, чому в бюджеті на наступний рік збільшили витрати на утримання Офісу президента майже на 40%. Г...
Шмигаль намагається взяти контроль над ринком електроенергії в Україні: діє за спиною у Зеленського
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль планує перепідпорядкувати державну компанію “Укргідроенерго“ під свій контроль. Експерти розцінюють такий крок, як рейде...