Їм не можна довіряти: астрологи назвали топ-3 ненадійних чоловіків за знаком Зодіаку

Партнер, на якого можна покластися – справжня рідкість та велика удача. Жінки хочуть бачити поряд чоловіків, на яких можна покластися, з якими життя стане кращим і безпечнішим. Астрологи порадили не надіятися на представників трьох знаків Зодіаку. Вони точно не будуть опорою та підтримкою для обраниці.

Їм не можна довіряти: астрологи назвали топ-3 ненадійних чоловіків за знаком Зодіаку - today.ua

Езотерики дійшли висновку, що люди, народжені під сузір'ями Терезів, Діви та Скорпіона – найненадійніші. З такими коханими не можна втрачати пильності та особливо розраховувати на їхню підтримку. Вони можу зрадити будь-якої хвилини.

Діви

Чоловіки-Діви досить егоїстичні і свої інтереси завжди поставлять вище за інтереси "другої половини". Вони надто зациклені на собі та своїх цілях, люблять розкладати все по поличках – ті ще педанти. Представники цього знака Зодіаку не особливо цікавляться справами жінок, які поруч. Їм складно зважитися на весілля.

Скорпіони

Скорпіони спокусливі та вміють знайти ключ до серця будь-якої жінки. Вони мають сильну сексуальну енергетику, але супутниці не можуть їм довіряти. Такі чоловіки спокійно дозволяють собі флірт, навіть будучи одруженими. Їхні обраниці не почуваються улюбленими та єдиними, розуміючи вітряність партнерів.

Їм не можна довіряти: астрологи назвали топ-3 ненадійних чоловіків за знаком Зодіаку

Терези

Терези люблять багато обіцяти – проте гарні розмови ще нічого не означають. Це дратує жінок, яким не подобаються повітряні замки. На таких чоловіків не можна розраховувати у жодному питанні - і відносини з такими "представниками сильної статі" не обіцяють нічого хорошого.

Раніше астрологи назвали трьох найкрасивіших чоловіків за знаком Зодіаку.

ДЖЕРЕЛОАпостроф