Ідеальний рельєф: Дженніфер Лопес у день свого 53-річчя випустила фото повністю без одягу

Учора, 24 липня, американській актрисі та співачці Дженніфер Лопес виповнилося 53 роки. Щоб укотре нагадати, що роки над нею не владні, а вік – це лише цифра в паспорті, у день свого народження зірка опублікувала дуже сміливе фото, на якому постала абсолютно без одягу – наче Єва з Райського саду.

Ідеальний рельєф: Дженніфер Лопес у день свого 53-річчя випустила фото повністю без одягу - today.ua

Фігура Дженніфер Лопес завжди була її головною гідністю, крім успішної кар'єри у музичній та кінематографічній сфері. Після того, як на початку кар'єри сідниці зірки чоловіки назвали ідеальними, виконавиця привернула до них ще більше уваги, застрахувавши на мільйон доларів. На сьогодні "годувальниця" співачки оцінюється вже в 300 млн доларів.

У день народження артистки у соціальних мережах з'явилося її нове фото. На кадрі Дженніфер Лопес постала абсолютно без одягу. Вона позує боком, спершись на білий куб. Око не відвести від її м'язистої спини, плоского живота, рельєфного преса, косих м'язів живота, ідеальних підтягнутих рук, пружних грудей, ідеальних ніг без вад і, звичайно ж, сідниць. Ідеальний рельєф: Дженніфер Лопес у день свого 53-річчя випустила фото повністю без одягу Волосся зірка залишила розпущеним, а стилісти нанесли Дженніфер Лопес гарний нюдовий макіяж.

Відомо, що день народження зірка відсвяткувала з коханим та дітьми у Європі.

Нагадаємо, Дженніфер Лопес у яскравій сукні цілувалася на романтичному побаченні з Беном Аффлеком у Парижі – поводилися як звичайні люди, а не зірки.