“І тоді, і зараз красень“: у Мережі показали фото Тараса Цимбалюка у шкільні роки

Відомого актора Тараса Цимбалюка вже давно визнано одним із найкрасивіших чоловіків українського шоу-бізнесу. 32-річного артиста можна побачити у таких картинах як "Фортечна", "Невірна", "Впіймати Кайдаша", "Жіночі секрети" та інших. Але чи таким красенем він був завжди? У Мережі показали фото зірки у підлітковому віці.

“І тоді, і зараз красень“: у Мережі показали фото Тараса Цимбалюка у шкільні роки - today.ua

На фото юного Тараса зафіксовано у шкільні роки. Ймовірно, цей знімок був зроблений для випуску з дев'ятого, а може, навіть з одинадцятого класу. Цимбалюк постав у кадрі в білій сорочці, піджаку та краватці. Однак уся увага користувачів прикута до його зачіски – чілки-шторки та хвостика ззаду.

Варто зазначити, що шанувальниці одноголосно дійшли висновку, що Тарас Цимбалюк завжди був красенем, ось тільки зачіску варто було б змінити. Інші ж підкреслили, що секс-символ із роками змінився на краще і змужнів.

“І тоді, і зараз красень“: у Мережі показали фото Тараса Цимбалюка у шкільні роки

"Симпатичний чоловік і талановитий актор", "Змінився на краще", "Тільки б зачіску на фото зліва змінити! Особливо ті шторки. І буде красиво", "На двох фото своя магія. Зараз став більш мужнім фізично у погляді", " Зараз крутий дядько", "І тоді, і зараз красень", "Смішний на першому фото, як і всі, хто нашого віку на той час, а на другому фото дуже гарний і мужній чоловік", - захоплюються шанувальники.

“І тоді, і зараз красень“: у Мережі показали фото Тараса Цимбалюка у шкільні роки Нагадаємо, Тарас Цимбалюк після розлучення з дружиною планує знайти кохану на популярному телешоу "Холостяк".