“Холостяк“ Михайло Заливако вперше висловився після розлучення з Ганною Богдан

"Холостяк" Михайло Заливако тривалий час не з'являвся у соціальних мережах. Понад місяць після новин про розставання з переможницею романтичного проекту бізнесмен з Харкова вийшов на зв'язок і вперше звернувся до фанатів.

“Холостяк“ Михайло Заливако вперше висловився після розлучення з Ганною Богдан - today.ua

На початку липня після численних питань про те, де ж Мишко, Ганна Богдан повідомила шанувальникам, що вони більше не пара. Попри те, що дівчина не назвала причини, фоловери впевнені, що знають її.

Поки переможниця 11-го сезону "Холостяк" перебувала у Великій Британії, а після полетіла відпочивати до Хорватії, Михайло Заливако весь цей час знаходився в Україні, де має бізнес.

Кілька місяців від "Холостяка" не було звісток. І ось учора він опублікував кумедне відео, зняте у Києві, після чого отримав величезну кількість радісних коментарів від шанувальниць. Бізнесмен вийшов у сторіз, щоб розповісти трохи про себе, і пообіцяв, що з'являтиметься частіше. При цьому тему розставання з Ганною Богдан він так і не порушував.

“Холостяк“ Михайло Заливако вперше висловився після розлучення з Ганною Богдан

"Я нікуди не поїхав. Я в Києві. Працюю в Києві. Планів з приводу переїзду не було, напевно, і не хочеться. Я люблю нашу країну. Я вірю в те, що ми переможемо. Наступні дні розповідатиму про себе: що роблю, чим живу, і більше гумору, бо дуже багато сумного", - зазначив "Холостяк" Михайло Заливако.

Нагадаємо, переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан полетіла до моря та похвалилася бездоганною фігурою у трендовому купальнику на відпочинку у Хорватії.