“Холостяк“ Михайло Заливако вперше після розставання з Богдан показав фото з дівчиною

Кілька місяців після того, як стало відомо, що "Холостяк" Михайло Заливако та переможниця романтичного проекту Ганна Богдан розсталися, бізнесмен не з'являвся в Мережі. Наразі він часто радує шанувальників новими публікаціями, навіть поділився знімками з гарненькою дівчиною.

“Холостяк“ Михайло Заливако вперше після розставання з Богдан показав фото з дівчиною - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм харківський бізнесмен опублікував у сторіз відео, зроблене минулого року, коли Михайло Заливако та Ганна Богдан були у Греції. Там вони відвідали день народження подруги "Холостяка".

На іншому фото Мишко та дівчина на ім'я Жанна позують разом увечері та корчать смішні пики на Софіївській площі на тлі собору Софії Київської. “Холостяк“ Михайло Заливако вперше після розставання з Богдан показав фото з дівчиною

"Як молоді ми були. З днем народження", - наголосив "Холостяк".

У кадрі постала симпатична дівчина-блондинка – подруга бізнесмена з Харкова, яка зараз, зважаючи на все, живе в Італії. “Холостяк“ Михайло Заливако вперше після розставання з Богдан показав фото з дівчиною

"Усі минулі вихідні згадувала Друзів та наше життя у Харкові. Дивилася на веселих, щасливих італійських хлопців та згадувала своїх. Наші дні народження, весілля, дубки на дачі, вихідні в Коробках, на Салтові були найвеселіші, душевні, сповнені Великої Любові один до одного. Скільки було зроблено сюрпризів, скільки ми об'їздили разом країн, міст, стрибали з парашутом, скільки історій для онуків. Потім упродовж 10 років, повертаючись з Італії – на мене чекали Вдома. Щоразу", - зазначила подруга Михайла Заливака у своєму акаунті в Інстаграм.

Про те, чи між молодими людьми є романтичні стосунки, нічого невідомо. Але з огляду на те, що вони живуть у різних країнах, навряд чи.

Нагадаємо, переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан зізналася, чи має нового хлопця, і які зараз стосунки з Михайлом Заливако.