Ходять за ручки: Тіна Кароль заінтригувала спільним фото з таємничим чоловіком

Українська співачка Тіна Кароль зацікавила своїх численних шанувальників нещодавньою публікацією в соцмережах. Зірка показала кадри, як гуляє з кимось, тримаючись за руки. У виконавиці та її супутника переплетені пальці рук, як це зазвичай роблять закохані.

Ходять за ручки: Тіна Кароль заінтригувала спільним фото з таємничим чоловіком - today.ua

Артистка овдовіла у 2013 році - тоді раптово з життя пішов її чоловік та батько її єдиного сина, продюсер Євген Огір. Він страждав на рак шлунка, і лікарям не вдалося врятувати чоловіка. З того часу всі свої пісні Тіна Кароль присвячує коханому, а своє особисте життя тримає у секреті.

ЗМІ неодноразово приписували виконавиці романи з різними чоловіками, включаючи молдавського співака Дана Балана. Сама артистка завуальовано натякала на те, що в її житті були стосунки, але вони ні до чого не приводили. Нещодавно стало відомо, що серце артистки зайняте. Ходять за ручки: Тіна Кароль заінтригувала спільним фото з таємничим чоловіком В особистому обліковому записі в Інстаграм-сторіз зірка показала свою руку, переплетену з рукою таємничого чоловіка. Його особистість Тіна Кароль не розкриває, проте деякі шанувальники дійшли висновку, що це може бути 13-річний син артистки. Веніамін міг прилетіти до мами, яка нещодавно повернулася додому, у гості. У будь-якому разі фанати бажають виконавиці щастя в особистому житті.

Нагадаємо, Тіна Кароль у прозорій сукні-гольфі похвалилася пишною фігурою – видно абсолютно все.