Хейлі Бібер зробила наймоднішу коротку зачіску 2023 року

Короткі стрижки для представниць прекрасної статі ніколи не виходять із моди. Незважаючи на те, що більшість чоловіків заявляють, що їм подобається довге волосся, дівчата продовжують слідувати поклику свого серця і обрізати довжину, часом, навіть почуваючи себе сексуальнішими, ніж до цього. Так само вчинила і американська модель Хейлі Бібер, яка зробила найтридовішу коротку стрижку 2023 року.

Хейлі Бібер зробила наймоднішу коротку зачіску 2023 року - today.ua

Днями фотомодель та її чоловік канадський співак Джастін Бібер потрапили в об'єктиви папараці в Нью-Йорку, коли прямували зі побачення в місцевому ресторані.

Вся увага була прикута до Хейлі Бібер, і не лише через її вбрання, а й нову зачіску.

Хейлі Бібер зробила наймоднішу коротку зачіску 2023 року

Модель зважилася обрізати своє довге волосся і зробити трендову зачіску 2023 - рване каре. Незважаючи на те, що у моделі досить тонке волосся, стилісти не стали робити їй щільний рівний зріз, щоб кінці стали більш слухняними, а навпаки профілірували їх, а також додали мінімальну кількість шарів.

"Зріз", - коротко підписала свою публікацію Хейлі Бібер, маючи на увазі зміни у зовнішності.

Шанувальники тепло відреагували на нову стрижку зірки, відзначаючи, що їй личить абсолютно все.

Хейлі Бібер зробила наймоднішу коротку зачіску 2023 року

Стрижка як у Хейлі Бібер підійде всім дівчатам, незалежно від віку, форми обличчя і типу волосся. До того ж, це позачасова зачіска, яка завжди буде в моді.

Нагадаємо, названо три найкращі стрижки для повного обличчя – фото прикладів.