Головні щасливчики тижня: названо три знаки Зодіаку, на яких чекають хороші новини з 5 по 11 грудня

Дев'ять місяців від початку війни, важка боротьба за незалежність, ракетні обстріли та складна ситуація з критичною інфраструктурою. Тут не посперечаєшся, українцям треба хоч трохи удачі. Астрологи розповіли, кому із трьох знаків Зодіаку цього тижня дуже пощастить.

Головні щасливчики тижня: названо три знаки Зодіаку, на яких чекають хороші новини з 5 по 11 грудня - today.ua

Знаки Зодіаку, на які чекають хороші новини з 5 по 11 грудня

Овен

Щоб не запланували Овни в період з 5 по 11 грудня, у них все вийде. Астрологи запевняють, що успіх буде на їхньому боці. Цілком можливо, що представники цього знака знайдуть нову роботу або зустрінуть справжнє кохання. Однак не потрібно плисти за течією, вмикайте голову, і приймайте найкраще рішення для себе.

Телець

Представники цього знаку Зодіаку будуть перебувати у відмінному настрої, а все тому, що всі проблеми та складності вирішуватимуться. Їм вдасться подолати всі перепони, і досягти всіх цілей та планів, які вони перед собою поставлять.

Головні щасливчики тижня: названо три знаки Зодіаку, на яких чекають хороші новини з 5 по 11 грудня

Терези

Представникам цього знаку Зодіаку не варто перейматися тим, що буде попереду. Цього тижня їм везти буде у всьому - у цей період найкраще зазнати успіху та купити лотерейний квиток, а на роботі не боятися пропонувати нові контракти та підписувати договори.

Нагадаємо, названо три знаки Зодіаку, які стануть щасливішими після повного місяця 8 грудня.