Геннадій Кернес помер від наслідків коронавіруса на 62-му році життя

Харківський міський голова Геннадій Кернес помер у віці 61 року. Про це повідомив друг мера Харкова бізнесмен Павло Фукс.

Геннадій Кернес помер від наслідків коронавіруса на 62-му році життя - today.ua

Медики знаменитої берлінської клініки «Шаріте» протягом трьох місяців намагалися поставити на ноги мера Харкова, однак, наслідки коронавірусної хвороби виявилися занадто серйозними. Геннадій Кернес, який був мером Харкова більше десяти років, помер в ніч з 16 на 17 грудня 2020 року, йому був 61 рік.

Харківський бізнесмен, меценат і давній друг Геннадія Адольфовича Павла Фукс написав в своєму телеграм-каналі: «Сьогодні вночі зупинилося величезна добре серце мого кращого друга Геннадія Кернеса. Наслідки коронавірусної інфекції дали серйозні ускладнення на роботу життєво важливих органів і систем його організму. Вічна пам'ять тобі, мій друг»

Геннадій Кернес помер від наслідків коронавіруса на 62-му році життя У берлінську клініку «Шаріте» Геннадій Адольфович був екстрено доставлений 17 вересня приватним літаком. Лікарям вдалося вилікувати харківського градоначальника від Ковід-19, який переміг на місцевих виборах 2020, проте наслідки хвороби виявилися занадто серйозними.

У 2014-му році Геннадій Кернес пережив замах, в нього стріляв снайпер на Білгородському шосе. З тих пір мер Харкова пересувався в інвалідному кріслі. За три місяці перебування чиновника в «Шаріте» інформація надходила в ЗМІ досить суперечлива, проте родичі і наближені стверджували, що Геннадій Кернес поправляється, лікарі готують його до виписки.

Близько тижня тому повідомлялося, що Геннадій Кернес у важкому стані після того, як у нього відмовили обидві нирки.